Panna_trip

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bielsko-biala
Główny blog pannatrip.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-10-17
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Panna_trip

Bedąc dość mocno świadomą osobą, która właśnie przechodzi przez ogromny kryzys osobisty, bardzo łatwo jest wpaść w pułapkę umysłu. Według moich internetowych poszukiwań, taka pułapka mianuje się nazwą "ciemna noc duszy". Po przeczytaniu wielu informacji na ten temat, po obejrzeniu mnóstwa nagrań na youtubie, mogę śmiało stwierdzić, że właśnie w owym duchowym bagnie si (...)

Zobacz pełny wpis »
Sytuacja wygląda tak, że jadę teraz ... jadę do mieściny oddalonej ode mnie jakieś 30 km. Umówiłam się z facetem, którego poznałam na randkach przez internet. Pan Strażak. Nie mam pojęcia, co to będzie. Prawdopodobnie spotkam się z nim tylko na seks. Jadę w przejebanej śnieżycy i słucham Arctic Monkeys. Dodam, że jest 6 kwietnia. Śnieżyca mało wskazana. Złapała mnie (...)

Zobacz pełny wpis »
Czasem sztucznie podtrzymujemy przy życiu coś, co już dawno umarło. Tęsknimy za tym co było. Za dobrymi emocjami i beztroską. Za lekkością bytu, wieczną bęką ze wszystkiego. Za więziami, relacjami. Za tym, kim byliśmy. W pewnym momencie życia chcemy uwić sobie przytulne gniazdko w teraźniejszości. Wiecznie młodzi marzyciele. Nie robimy kroku na przód. Świat leci dalej, bez n (...)

Zobacz pełny wpis »
Na samym początku chcę Ci uzmysłowić, że nie jestem żadną oświeconą mniszką. Ani joginką, ani ekspertką od medytacji, ani snującą całkiem nową teorię rzeczywistości filozofką. W sumie to mogę bez owijania w bawełnę określić siebie jako osobę maksymalnie sprzeczną, szesnastobiegunową, ale dzielnie starającą się to wszystko zaakceptować. Mam naturę buntowniczki, która od wielu (...)

Zobacz pełny wpis »
Jakże daleko mi jest do Katarzyny, którą byłam po przyjeździe z gór Izerskich. To co się wydarzyło przez ostatnie tygodnie przekroczyło mnie jak stąd do Ameryki. Do chuja! Kto normalny miewa punkt zwrotny w życiu 10 razy odkąd wybuchła pandemia? I wcale nie przesadzam. Spodziewałam się po sobie osiągnięcia większej stabilizacji jako 30latka. Do dupy jest uczucie, że n (...)

Zobacz pełny wpis »
Pamiętam ten pierwszy raz, kiedy wymieniły się nasze spojrzenia. To był też pierwszy raz, kiedy moje serce zabiło w taki sposób. Po tylu latach wciąż bez trudu potrafię przywołać w pamięci obraz Ciebie, siedzącego na ręczniku, w kapeluszu kowbojskim i z cwaniackim uśmieszkiem przyklejonym do twarzy. Lato było wtedy bardzo gorące, a ja prawie każdy dzień spędzałam na żwirowni. Miała

Zobacz pełny wpis »