Panna_trip

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Lodz
Główny blog pannatrip.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-10-17
Wiek 31 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Panna_trip

Bedąc dość mocno świadomą osobą, która właśnie przechodzi przez ogromny kryzys osobisty, bardzo łatwo jest wpaść w pułapkę umysłu. Według moich internetowych poszukiwań, taka pułapka mianuje się nazwą "ciemna noc duszy". Po przeczytaniu wielu informacji na ten temat, po obejrzeniu mnóstwa nagrań na youtubie, mogę śmiało stwierdzić, że właśni (...)

Zobacz pełny wpis »
Sytuacja wygląda tak, że jadę teraz ... jadę do mieściny oddalonej ode mnie jakieś 30 km. Umówiłam się z facetem, którego poznałam na randkach przez internet. Pan Strażak. Nie mam pojęcia, co to będzie. Prawdopodobnie spotkam się z nim tylko na seks. Jadę w przejebanej śnieżycy i słucham Arctic Monkeys. Dodam, że jest 6 kwietnia. Śnieżyca mało ws (...)

Zobacz pełny wpis »
Na samym początku chcę Ci uzmysłowić, że nie jestem żadną oświeconą mniszką. Ani joginką, ani ekspertką od medytacji, ani snującą całkiem nową teorię rzeczywistości filozofką. W sumie to mogę bez owijania w bawełnę określić siebie jako osobę maksymalnie sprzeczną, szesnastobiegunową, ale dzielnie starającą się to wszystko zaakceptować. Mam naturę bun (...)

Zobacz pełny wpis »