Paniokularek

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Dalików
Główny blog okularkowa.blogi.pl »
Data urodzenia 1979-01-01
Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność 29 dni temu

Blogi zarządzane przez Paniokularek

Najciekawsze wpisy Paniokularek

Szukam wciąż rozwiaząnia, jaki adres bloga wybrać. Poradniki w necie w 90% są dla osób, które chcą założyć blog firmowy, czy od początku nastawiony na zarabianie. No i poswiecony konkretnej tematyce. Ale to "pikuś". Jasne, ze jak cchesz pisac o zarabianiu, to adres moze zawierać słowo "zarabianie" lub całe wyrazenie - np. "jakzarabiac" itd. Ale co, jeśl (...)

Zobacz pełny wpis »
Lubię pisać i blogować. I znów: dobrze żarło i zdechło, jak to mówią. Nie, nie to, że zabrakło mi tematów, bo te zawsze się znajdą, jeśli wybrać sobie kilka kręgów tematycznych do poruszania we wpisach. Po prostu doszłam do wniosku, że to nie to, jeśli chodzi o formę. Takie "suche" poradniki i to na tematy oklepane już w sieci na 10. s (...)

Zobacz pełny wpis »
Paranoja jakaś - po raz pierwszy mi się coś takiego zdarzyło. Cóż, pisałam o problemie wymyślenia adresu bloga, co mi ostatnio wybitnie nie idzie. Napisałam, sprawdziłam, czy literówek nie ma, kliknęłam "Zapisz" i co? I przeniosło mnie na stronę logowania. Wpisu nie zapisało nigdzie, jako szkicu - szkoda. Nie będe pisała od nowa. Ale wiele mi to m&oac (...)

Zobacz pełny wpis »