Panda57

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Opalenica
Główny blog panda57.blogi.pl »
Data urodzenia 1957-12-29
Wiek 66 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Panda57

240 godzin spędzonych we W., 14400 minut, to minęło zbyt szybko, żebym mogła się nasycić zapachem bryzy... Powroty stamtąd są ekstremalnie smutne, zwłaszcza ostatnie spojrzenie na zatokę! Po raz -nty mówiłam A., że mogłabym tam od razu zamieszkać, bez sentymentalych rozstań z teraźniejszością. Co jest takiego w tym miejscu, że mi się nie znudziło do dzisiaj? Czasem przemyk (...)

Zobacz pełny wpis »
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! ale się namęczyłam, nim odnalazłam tę stronę. Udało sie w końcu, choć łatwo nie było... Od czego by tu zacząć? Otóż 5 miesięcy temu zostałam po raz trzeci babcią! Mój wnuczek jest przeuroczy, słodki i pachnący w sposób, którego nie można opisać słowami. Kocham go nad życie. Widuję go codziennie, uwielbiam go obser (...)

Zobacz pełny wpis »
Może jednak będzie ok. Dawno nic nie napisałam, ale po prostu nie byłam w stanie. Wykonałam kilka ważnych telefonów... Na uniwersytecie na wydziale chemii wprawdzie nabór już zamknięty, ale bardzo miła kierownik podyplomówki powiedziała, że śmiało mam składać podanie.Program zapowiada się interesująco, choć fizyka nieco mnie przeraża... Pozostałe przedmioty nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Naprawdę mi szkoda! Jeszcze 11 dni, a właściwie 9, bo 2 trzeba przeznaczyć na pracę ( rady + egzamin).  to nie do wiary, że wakacje tak szybko minęły...  We W. było wspaniale. Przeszliśmy z A. wiele kilometrów... Najczęściej brzegiem morza. Zawsze mnie fascynowało, bez względu na pogodę. Lubię siedzieć na piasku i patrzeć na wodę... Moje myśli uwolnione biegną s (...)

Zobacz pełny wpis »
Rok szkolny w pełni... Uczniowie nie przejmują się zbytnio ocenami. Zaczną o nie zabiegać, jak będzie blisko koniec semestru! Na razie walczę z nimi, żeby choć trochę przejrzeli na oczy... W pokoju  z atmosferą bywa różnie. Impreza  z okazji DEN udała się, choć ja wolałam knajpę chińską. Ale większość zecydowała inaczej...:)  Wróciła K.N.P. po urlopi (...)

Zobacz pełny wpis »
Nareszcie trochę luzu, choć muszę odrobić pańszczyznę w postaci 2 wyjazdów z uczniami. Lodowisko i sanki. Ale poza tym - można odpoczywać. Przede wszystkim - książki, listy, majle, scrabble, wizyty u znajomych, filmy.  Następny weekend spędzę w Poznaniu na zajęciach: 2 dni po 8 godzin biologii! Wykładowcą jest energiczna babka w moim wieku mniej więcej... Nie przynudza (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie mogę się już doczekać... Lubię samą jazdę do W., długą ( min.6 godzin ), po drodze zawsze gdzieś się zatrzymujemy na kawę, gadamy o różnych rzeczach. Jest spokojnie i na luzie. A potem ten dreszcz wzruszenia, gdy wreszcie dostrzegamy srebrzystą taflę morza... Uwielbiam ten moment! A. też to lubi. Mam nadzieję, że nasz pokój nie będzie sąsiadował z małymi dziećmi (...)

Zobacz pełny wpis »
...głos się rozchodzi... Święta minęły stanowczo za szybko... nie zdążyłam sie nimi nacieszyć. Ani porządnie odpocząć! Ale na szczęście, jeszcze nie muszę myśleć o pracy. Cały tydzień błogosławionej laby przede mną... Nie rozumiem ludzi, którzy nudzą sie w domu! Na mnie czekają książki, na które nie mam czasu na co dzień. Listy, spotkania ze znajomymi.Czeka mnie też (...)

Zobacz pełny wpis »
Stało się najgorsze, choć modliłam się o inny scenariusz. KK wraca, była na zakończeniu roku i wyglądała kwitnąco i cudnie! A maluch po prostu sam miód, taki słodki... Jestem w dołku, chociaż przecież myślałam o tym wariancie. Coś jednak kazało mi mimo wszystko wierzyć, że się uda i zostanę. Kolejny cios prosto w podbrzusze. Dostałam od wszystkich przepiękne kwiaty i małą (...)

Zobacz pełny wpis »
Coś niesamowitego! Moje prośby ( tuż przed snem...) się spełniają... Oczywiście mój syn powiedziałby, że to paranoja i nie ma czegoś takiego, jak opieka Kogoś na górze. A ja w to wierzę i dziś wieczorem ( albo raczej głęboką nocą)podziękuję Mu za to! Wracam do pracy, do mojej starej budy... Trochę się tam zmieniło, ze starej kadry został W.P., bo E. jest na urlopie, a (...)

Zobacz pełny wpis »