Pan_klusek

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gliwice
Główny blog panklusek.blogi.pl »
Data urodzenia 1988-05-09
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Pan_klusek

Nawet nie wiem jak te trzy tygodnie urlopu strzeliło...   Pierwszy tydzień urlopu minął mi na rowerze. Pojeździłem po Gliwicach, samemu mi się nigdzie dalej nie chciało jechać. Z resztą jakoś nie było okazji. Miałem w planach zrobić 1000 kilometrów, a zrobiłem... Nie ważne, nie ma się czym chwalić. Mój kompan wycieczek, w moim pierwszym tygodn (...)

Zobacz pełny wpis »
Jakiś czas po rozstaniu z K. spotkałem kogoś, kto był całkiem ważną dla mnie osobą. Pracując razem z tą osobą, coś do niej "poczułem"? Nie wiem jak to nazwać, bo niby była K. niby gdzieś tam w serduchu była A. ale znalazło się też miejsce dla niej, niby w pracy było fajnie, niby były uśmieszki itp ale czegoś zabrakło. Po kilku latach przez całkowity przypa (...)

Zobacz pełny wpis »
Coś mnie naszło. Od kilku dni całkiem normalnie piszę z pewną osobą. Jest to u nas mega rzadkie, także jest to powód do zadowolenia, że umiemy normalnie pisać. Ale nie o tym chciałem napisać. Jakoś mnie tak naszło, takie przemyślenia wieczorno-nocne. Zastanawialiście się czemu ciągle słuchamy "Ty zasługujesz na miłość", "ja nie zasługuję na Ciebie" (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, trochę mnie nie było, nie przez to iż nic się nie działo. Działo się i to sporo ale za to czasu było mało. Może zacznę od tego, że byłem w delegacji, przez trzy tygodnie pracowałem w Gnieźnie, z jednej strony było fajnie ale za bardzo tęskniłem, był pomysł i nawet propozycja bym tam na cały rok został, w sensie na cały 2020. Nie zgodziłem się, w Gl (...)

Zobacz pełny wpis »
Jakiś czas temu zostałem poproszony, by szczerze powiedzieć pewnej osobie wszystkie złe strony jej zachowania.  Powiedziałem te najważniejsze, te które na tamten moment przyszły mi do głowy. Czy powinienem? Czy jestem odpowiednią osobą by móc to robić? Jakie mam prawo do tego?  Największy mój zarzut do tej osoby, jest to iż nie potrafi (...)

Zobacz pełny wpis »
Mieliście tak, że łatwiej zrezygnowaliście z kontaktu z kimś, z kim spędziliście kilka ostatnich lat, niż z kimś, z kim nie widzieliście się przez x lat? Ja tak mam, łatwiej przyszło mi zerwać kontakt z K. z którą byłem przez 8 lat niż z A. której nie widziałem przez około 10 lat. Niby chcemy się spotkać a unikamy tego jak ognia, po każdym niew (...)

Zobacz pełny wpis »
Zastawialiście się kiedyś ile byście byli w stanie zmienić w sobie by ktoś was pokochał? Czy istnieje coś takiego jak "bezwarunkowa miłość"? Czy bylibyście w stanie iść na kompromisy jeśli chodzi o miłość? Jeśli tak, to na jakie? Ja wiele razy słyszałem "Fajny jesteś ale nie pasuje mi Twój kolczyk w wardze", "Podobasz mi się ale nie mogła bym być z (...)

Zobacz pełny wpis »
Od zawsze uwielbiam chodzić w trampkach, nie wyobrażam sobie by w okresie letnim nosić inne buty. Nie pamiętam od kiedy jestem zakochany w wysokich, czerwonych trampkach. Nigdy nie kupiłem innych, chyba że 15/16 lat temu mi się zdarzyło.  Z trampkami mam bardzo miłe wspomnienia. A. w sumie poznałem "od trampek", tak dziwnie to brzmi ale pierwsze co ujrzałem to był (...)

Zobacz pełny wpis »
Zastanawialiście się kiedyś co by było gdybyście mieli "maszynę do naprawy jednego błędu"? Nie mylcie proszę z "wehikółem czasu".Mam na myśli błąd z sekcji "błędy życiowe". Jaki błąd byście wybrali? Błąd lenistwa w nauce? A może błąd odejścia?  Ja sam tak niedawno nad tym myślałem i wiecie co? Za dużo tych błędów było, by wybrać j (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie tak dawno A. napisała mi, że po rozstaniu z K. odżyłem. Otóż tak, odżyłem, jestem tym chłopakiem którego zarówno A. jak i K. poznawały i pokochały, w tym drugim wypadku słowa "kocham" taki pewny nie jestem. Nie wiem czrmu. Od prawie półtorej roku stawałem się coraz bardziej sobą, w końcu nie słuchałem "po co Ci to?", "Za stary jeste (...)

Zobacz pełny wpis »