Paluska...

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Paulina Pospieszna
Główny blog paluka.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-02-16
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Paluska...

Nie wiem co ze sobą zrobić, czuję się tak dziwnie. Naprawdę, przed chwilą byłam na mieście i zdawało mi się że widziałam swojego byłego Roberta, poczułam się normalnie tak dziwnie serce mi łomotało, może to nir był on nie wiem, chodziłam z nim na wakacje jak byłam w innej miejscowości, potem się roztaliśmy po odleglośc nam przeszkadzała, ale tak bardzo si (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie ne powiem w kim nie chcę żeby ktoś wiedział bo to takie dziwne. Bylam w sobote na imprezie u kumpeli bylo super wszyscy byli na fazie i ja tez cała klasa mam super klasę kocham ją całą i nie wiem jak się rozstne bo to ostatnia klasa gimnazjum. Wczoraj był niepodleglościowy w szkole ale bylo dennie u aśki było lepeij. A tak poza tym martwię się o mojego kolegę z (...)

Zobacz pełny wpis »
dziwnie się czuje mam w sercu pustkę, chce ja kiegoś chlopaka mam dosyć samotności i wszystkiego, jeszce do tego nie mogę zapomnieć o byłym z ktorym nie chodze już ponad miesiąć, ale ja chyba go nadal kocham, nie umiem bez niego żyć, chciałaym żeby on to przeczytal i chcial pogadć. Połlociliśmy się otką glupote. i nie umiemy się pogodizć takie z nas uparciuchy (...)

Zobacz pełny wpis »
kolejny dzień a ja kochać nie mogę. nie wiem czemu nie mma sięw im zakochać a ja chce. Kręciląm zkjakimś markiem ktorego daniela mazi imarcin mi nkaęcili ale co ztego jak on jocha inną. Ja chyba nieumiem zapomniec o robercie ja nadal go kocham nadal ciąge. I jest ktoś jeszce okim nie umiem zapomniec ale miejsza z tym Ale ja chce kogs nowego pokochac, chce czuć się koh (...)

Zobacz pełny wpis »
mam już wszystko gdzieś, myślłam że kiedyś siuę wszystko zmieni, ze wreszcie zacznie mi dopisywać szczęście a tu nic dalej ten cholerny pech a moze ktoś ma na to sposób, nie wiem. muszę bardziej patrzeć optymistycznie na życie ale czy  mi się to uda. czemu nie mogę się pogodzić z bobkiem przecież ja go tak bardzo kocham...

Zobacz pełny wpis »