Pae12321323ased

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Pawłowice
Główny blog mieszkaniadokupienia.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-05-09
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Pae12321323ased

Zastanawiasz się nad lokalizacją swojego mieszkania w Warszawie? Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na zakupienie własnego „M” w dzielnicy Ursus! Warszawa Ursus – o dzielnicy Dzielnica Ursus w Warszawie położona jest na jej lewobrzeżnej części. W przeszłości znajdowały się tutaj osady rolnicze, natomiast najbardziej znaną inwestycją na terenie dzielnicy st (...)

Zobacz pełny wpis »
Masz problemy ze sprzedażą albo z wynajęciem swojego domu lub mieszkania? Zależy Ci na jak najszybszej transakcji? Pomyśl o przeprowadzeniu home stegingu. Co to jest? Jaki ma zakres? Jakie oferuje korzyści? Zapraszamy do sprawdzenia! Co to jest home steging? Pod pojęciem jak home steging albo home staging znajduje się zespół czynności, których celem jest podniesie (...)

Zobacz pełny wpis »
Zakupienie mieszkania jest decyzją, która nierzadko podejmowana jest pod presją czasu. Wtedy łatwo o błędy. Często narażone są na nie także te osoby, które nie przemyślały do końca swojej decyzji lub nie mają rozeznania w branży nieruchomości. Jako że decyzja o zakupie mieszkania wiąże się z dużym wydatkiem, sprawdź, jak nie popełnić wtedy żadnego błędu! Jakie błęd (...)

Zobacz pełny wpis »