Ozonowaniewarszawa

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Szczecin
Główny blog usun-odor.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-06-10
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 175 dni temu

Najciekawsze wpisy Ozonowaniewarszawa

Dla wielu rodzin, zwłaszcza tych z małymi dziećmi, utrzymanie domu w czystości może być ciągła walka. Drobiazgi gromadzą się wszędzie, a rodzice mogą zacząć czuć się osaczeni w bieganinie za dziećmi i ciągłym czyszczeniu i sprzątaniu, starając się oczyścić każdy bałagan tak szybko, jak jest to możliwe.Może być to jeszcze bardziej stresujące, gdy jedno (...)

Zobacz pełny wpis »
Za pomocą kilku wskazówek na temat czyszczenia tapicerki możemy zapobiec najprostszym plamom. Ale na wstępie warto zaznaczyć, że tylko w mniejszych przypadkach warto próbować uratować naszą tapicerkę, przy większych zabrudzeniach najprawdopodobniej będzie potrzebny specjalista z odpowiednimi środkami chemicznymi. Istnieje wiele rodzai tkanin na rynku i ka (...)

Zobacz pełny wpis »
Miękka i miła w dotyku wykładzina dywanowa w naszej przytulnej sypialni czy salonie to rzecz jasna dobry dodatek by ocieplić wnętrze i poprawić komfort. Dla wielu z nas to nieodłączny element wyposażenia mieszkania, i ja się temu osobiście nie dziwie (sam takowe posiadam). Wszystko było by w najlepszym porządku gdyby nie fakt, że po przez codzienne użytkowanie, (...)

Zobacz pełny wpis »
Czym jest Ozon.   Ozon jest odmiana tlenu składająca się z trójatomowych cząsteczek.  Jest on gazem zawierającym 3 atomy tlenu o większej gęstości niż powietrze. Od tlenu wyrózniają go bardzo mocne właściwości eliminacyjne wszelkie zapachy oraz dezynfekcja powietrza.   Usuwa między innymi:   1. Zapach dymu papierosowego.  (...)

Zobacz pełny wpis »
  Ozon może również zabijać niebezpieczne bakterie, takie jak MRSA i inne tzw. "super bugs". Stosowanie ozonu do nieaktywnych bakterii jest powszechnie stosowane w przemyśle przetwórstwa żywności i chłodni kominkowej. Ta sama czynność jest dostępna aby zapewnić bezpieczeństwo sprzętu sportowego. Sprzęt sportowy zaczyna śmierdzieć, ponieważ ba (...)

Zobacz pełny wpis »
Gabinety lekarskie to miejsca codziennego użytku w których przebywa codziennie duża ilość osób. Wirusy i bakterie przewijających się non stop chorych pacjentów narażają lekarza na zarażenie różnymi chorobami a samo pomieszczenie jest szkodliwe dla pacjentów i mało sterylne.   Dbanie i regularna dezynfekcja o (...)

Zobacz pełny wpis »