Ozdob.a

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Łódź
Główny blog developyourself.blogi.pl »
Data urodzenia 1974-03-14
Wiek 46 lat
Ostatnia aktywność 324 dni temu

Najciekawsze wpisy Ozdob.a

Już wiemy, że warto skupiać się na swoich Silnych Stronach i na ich ukierunkować nasze działania rozwojowe.Ale czy to oznacza, że zapominamy o słabościach i naszych deficytach? Czy musimy je jakoś zaadresować, naprawić? Prawdziwym wyzwaniem jest niezrozumienie natury słabości oraz co z nimi zrobić. Organizacja Gallupa, która od wielu dekad prowadzi badania (...)

Zobacz pełny wpis »
Zaufanie to fundament, baza i spoiwo każdej relacji, organizacji, wymiany biznesowej. Jest też podstawą sukcesu marki, która za nami stoi, odpowiada również za zachowania konsumentów. I choć jest tak istotne wygląda na to, że wciąż jeszcze nie odnaleziono “złotego środka”, który pozwoliłby nam wszystkim w sposób jednolity (...)

Zobacz pełny wpis »
   Tak wiele już napisano i przeczytano na ten temat. Wracam jednak dziś do pytania = nie do końca oczywisteg - Na czym oprzeć swój rozwój? I choć intuicja często podpowiada nam, że warto budować na swoich talentach my uparcie starmy się naprawić siebie. Mamy nadzieję, że po długich godzinach szkoleń, warsztatów etc. staniemy się ki (...)

Zobacz pełny wpis »
"Personal development is the belief that you are worth the effort, time and energy needed to develop yourself" - Denis Waitley      Jeśli czujesz podobnie dołącz do mnie. Zobaczymy jak daleko zajdziemy i czego po drodze doświadczymy..     .   Moją pasją i nowym zawodowym wyborem jest praca nad rozwojem ludzi poprzez coaching, mentori (...)

Zobacz pełny wpis »