Otwieranie_awaryjne

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski
Główny blog otwieranie-gorzow.blogi.pl »
Data urodzenia 1982-07-04
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Otwieranie_awaryjne

    Nasza firma zajmuje się awaryjnym otwieraniem samochodów, sejfów oraz mieszkań. Jest to bardzo specyficzna branża która wymaga wiele wiedzy oraz umiejętności. Przeszliśmy wiele szkoleń aby stać się liderami w tej dziedzinie.       Posiadamy licencję Policji I oraz II stopnia a także koncesje Ministerstwa Spraw W (...)

Zobacz pełny wpis »
     Nasza ekipa składa się z grupy specjalistów od awaryjnego otwierania zamków. Posiadamy bardzo duże doświadczenie nabyte przez wiele lat działalności. Pomogliśmy tysiącom ludzi którym zatrzasnęły się drzwi, zgubili klucze czy zacięły się im zamki.        My zawsze jesteśmy przygotowani na różne (...)

Zobacz pełny wpis »
W naszej ofercie znajduje się: - wyjmowanie złamanego kluczyka, - otwieranie po włamaniu, - otwieranie bez oryginalnych kluczyków - odblokowanie stacyjki      Otwieramy samochody wszystkich marek oraz modeli. W swoim wyposażeniu posiadamy profesjonalny sprzęt dzięki któremu wszystkie zamki otwieramy bezinwazyjnie, nie niszczą (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeśli zdarzyło Ci się: - zapomniałeś kodu do sejfu - sejf nie chce się otworzyć - ktoś próbował włamać się do sejfu i go uszkodził - sejf się zatrzasnął   To dobrze trafiłeś! Nasza firma zajmuje się awaryjnym otwieraniem sejfów, a także wszelkiej maści zamków i zabezpieczeń. Cechą, która nas charakteryzuje jest ograniczeni (...)

Zobacz pełny wpis »