Osobka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Anna Malinowska
Główny blog osbka.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 54 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Osobka

"Kocham Cię! Tęsknie! Wołam Cię do                                         siebie ! Świat cały Twoim nazywam imieniem ! Tyśjest mą wiarą na wysokim niebie, Tyś jest mi całej ludzkości (...)

Zobacz pełny wpis »
Taaaak. Było tak cholernie gorąco.Uff dobrze,że mam to już za sobą.Zaraz będzie dwa miesiące jak jesteśmy razem. Oczywiście gdybm nie wkurwiła się tak bardzo,że było mi już wszystko jedno, to penie jeszcze nie bylibyśmy ze sobą, ale tak jak mówię dostałam szału. Więc bylo to wszystko właśnie tak: 12 lipca  b.r. ciepły wieczór, spacer przez park do domu, rozmowa o wszystkim i (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj spędziliśmy razem pół dnia, najpierw spacer później grill.Widzę, że ciągnie Go do mnie-niewinny dotyk, muśnięcie ustami dłoni, spojrzenia.Oh szkoda, że wczoraj to już nie dziś, ale nic nie trwa wiecznie. Boję się w nim zakochać, wręcz nie chcę tego ! Wiem, że kiedy kocham to tracę siłę i jasne spojrzenie na świat- ale z drugiej strony brakuje mi tych sercowych uniesień, mo (...)

Zobacz pełny wpis »
Ja chyba Go myślami ściągam... Dzownił do mnie przed chwilką, chce żebym przyjechała, ale mi się cholernie nie chce, ten mój wisielczy humorek mnie dobija.Trochę mi się polepszyło po rozmowie z Nim. Cholera by to wszystko wzięła!!!! Nie wiem co dalej z tym wszytskim robić, wiem, że jak będę z nim przebywała dzień w dzień to w nim się utopię i będzie po  mnie, czemu muszę się w (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie widzimy się zaledwie od soboty a to dla mnie zupełnie jakby wieczność, sama się zastanawiam co się ze mną do cholery jasnej dzieje. Miałam przestać być taką jaką byłam do tej pory, bo tylko na tym wszystkim cierpialam.Czasem myślę sobie, że te wszystkie kobiety, które rozkochują w sobie facetów tylko po to, żeby mieć z tego jakieś tam korzyści, mają na serio lepiej od takich ja (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak-dzisiaj jest środa,żałuję, że nie piątek.Zupełnie nie chce mi się chodzić do pracy, najchętniej spałabym do południa a później myślała o swoim pogmatwanym życiu. Ale niestety pracować trzeba i w związku z tym właśnie się do tej pracy wybieram. Wczoraj po moim wpisie dzwonił do mnie jeszcze raz,pogadać o wszytskim i o niczym, powiedział, że nie ma z kim pogadać, że stęsknił się (...)

Zobacz pełny wpis »
Beznadzieja-tak mogę określić moje dzisiejsze spojrzenie na przyszłość.Zapieprzam jak głupia a i tak nie wystarcza mi pieniędzy na wszytsko.Wkurza mnie to aż do łez.Jeszcze gdyby był przy mnie ktoś kto kocha i pomoże w trudnych chwilach, to jakoś może byłoby lepiej a tak pozostaje mi  tylko popłakać sobie w poduszkę raz na jakiś czas. Jestem beznadziejna, wszystko potrafi (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy bycie zazdrosnym o kogoś z kim się nie jest jest rzeczą normalną? Zawsze wydawało mi się, że nie bardzo.Otóż zauważyłam u siebie rzecz takową.Bezsensu, ale On też jest zazdrosny, przynajmnie tak to właśnie wygląda.No nie wiem... Najlepiej będzie jak przez parę dni nie będę się z nim spotykała, wtedy zobaczę jak długo mogę bez niego wytrzymać i On beze mnie. Z  Nim trochę (...)

Zobacz pełny wpis »
Zbliża się wieczór, ja znowu sama w wielkim łóżku,w pustym pokoju bez kogoś kto przytuli i powie, że kocha, potrzebuje...Czasem ta samotność mnie zabija i wtedy myślę sobie dlaczego tak jest.Szybko znajduję odpowiedź w swojej głowie-sama jestem temu wszystkiemu winna-nie jeden raz mogłam być z kimś,ale.No właśnie zawsze pojawia się to ALE.Po wielu nieudanych związkach trudno nie my (...)

Zobacz pełny wpis »
Zanim zdążyłam to dziadostwo wyłączyć,rozwrzeszczało się niemiłosiernie .Tak doczekałam się i wcale nie byłam zdziwiona, że jestna mnie nieco zly że się nie widzieliśmy ,ale nie chciało mi się ruszać dupy gdziekolwiek.Planuję wieczorkiem do Niego zadzwonić i porozmawiać, ale jak zwykle się zastanowię... Boże... obawiam się że ......ale nie raczej nie, chociaż jest to możliwe Qrwa (...)

Zobacz pełny wpis »