Oooksiazeczka

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Białystok
Główny blog ksiazkowymol.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-08-06
Wiek 35 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Oooksiazeczka

Podczas, gdy pisanie jest całkowicie normalne dla (prawie) wszystkich dorosłych, nauka wymaga wielu umiejętności. Oprócz prawidłowego trzymania długopisu dzieci muszą regulować nacisk długopisu na papier i odpowiednio używać mięśni ramienia. Umiejętności grafomotoryczne - jak je rozwijać? Grafomotoryka, czyli umiejętność rysowania i pisania, wymaga wiele trudu. Aby umieję (...)

Zobacz pełny wpis »
Najmłodsze dzieci lubią historyjki obrazkowe w książeczce z twardymi kartkami. Dzięki temu łatwo mogą je przerzucać bez obawy pogniecenia ich bądź rozerwania. Każda ilustracja to mała opowieść o tym, co się w danej chwili dzieje u bohaterów książeczki. Dzieci uczą się dzięki opowiadaniom i bajkom Wiele możemy dzieci nauczyć bez żmudnego tłumaczenia, które w og&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy z nas zapewne pamięta dawne czasy, kiedy to rodzice siadali z nami przy stole, na którym rozkładany był Monopol lub inna gra planszowa. Potem przyszła era telefonów komórkowych i zainteresowanie namacalną rozrywką wyraźnie zmalało. Na szczęście obecnie obserwuje się znów spore zainteresowanie planszówkami. Przynoszą one wiele korzyści dla dz (...)

Zobacz pełny wpis »
Czy istnieje prosty sposób na zabawę z dzieckiem, zarówno w domu, jak i podczas spaceru, czy długiej jazdy pociągiem? Wiadomo, że nie zawsze da się zabrać ze sobą planszówkę z mnóstwem elementów: pionków, kostek, czy żetonów albo książkę. Jest przynajmniej jedna zabawa, mogąca być świetną alternatywą dla oglądania filmów na ta (...)

Zobacz pełny wpis »