Onmywish

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sopot
Główny blog onmywish.blogi.pl »
Data urodzenia 1997-06-09
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Onmywish

Krótkowidz z problemem dalekowzroczności. Zwykle nie noszę okularów, nie lubię, nie mogę się przyzwyczaić i mrużę oczy.. To na co dzień.  Taka mała nieszkodliwa wada. Za to sercem wyglądam za horyzont czasu, co  będzie za 10 lat? A za 15 ? Czy rodzina zadowolona ze mnie? Szczęśliwa? Czy nie... Maleństwa, teraz małe i głupiutkie. Szczęśl (...)

Zobacz pełny wpis »
Ja się tu nie zestarzeję. Nie wyobrażam sobie siebie tutaj za x lat. Nic się nie zmieni, oprócz mnie, ta sama rzeczywistość. Szare ulice, niskie domy, wysokie krawężniki. Kilka dobrze znanych samochodów.   500 metrów od tablicy do tablicy. Nie patrzę ludziom w oczy, pozoracja anonimowości. Mieszkańcy udeptują te same  ścieżki od (...)

Zobacz pełny wpis »
Ostrożnie niosę  dzban. Piękny, zdobiony, połyskuje w słońcu.  Od dołu ciemniejszy. Brązy z szarościami powoli przechodzą w ciemną zieleń. Dalej jaśnieje, jasne błękity, soczyste zielenie. Żółty miesza się z pomarańczowym. Odrobina złotego.  Te kolory są ładniejsze, tu już naczynie wygląda wesoło, cieszy barwami. Uśmiecham się do (...)

Zobacz pełny wpis »
Nigdy nie mówię "nigdy". Nigdy tez nie powiem "na zawsze". Osadzeni na osi czasu obserwujemy jak wszystko sie zmienia. Obserwujemy zmienność otoczenia, zmienność pór roku, zmienność nas samych. Gdyby zatrzymać czas, przestaniemy istnieć. A czas kiedyś się zatrzyma... Ja to już tu na zawsze... Jak na zawsze, dokładnie na ile? (...)

Zobacz pełny wpis »
Słońce śpi, nie ma Cię, jest mi bardzo, bardzo źle...   Już tyle czasu minęło, a ja każdego dnia budzę się rozczarowany, że to nie jest tylko sen. Budzę się, spoglądam na  ściany, zmieszany spoglądam za okno i codziennie od nowa uświadamiam sobie swoje położenie. I że to juz tak zostanie. W cudownym śnie mam to wszystko co miałem kied (...)

Zobacz pełny wpis »
"Will you still love me when I'm no longer young and beautiful? Will you still love me when I got nothing but my aching soul? I know you will I know you will I know that you will"   Koniecznie, bezwzględnie, absolutnie, z całą stanowczością trzeba pielęgnować każdy dzień. Każdy zwykły dzień dziś to ten wyjątkowy czas, za kt&oa (...)

Zobacz pełny wpis »
Tyle już minęło czasu, a ja ciągle jestem w innym, dawnym wymiarze. Nie mogę iść do przodu ciągle patrząc w tył. Nie da się, z resztą nie bardzo mam ochotę. Myślami ciągle jestem w dawnym świecie, prawie jestem tam fizycznie... Żyję w dwóch wymiarach, jestem tu, a tam ciągle chodzę, oglądam, przenoszę, wykonuje wszystkie codzienne czynności, a nie m (...)

Zobacz pełny wpis »
Wszyscy jesteśmy tu tylko na chwilę. Miliony były przed nami, miliony będą po nas. Nikt nie będzie o nas pamiętać. Nie warto tracić czasu. Każdy dzień jest tylko chwilą, którą trzeba wykorzystać, nacieszyć się nią. Tyle będziemy mieli radości, ile sami  światu damy. Jutro jest ważniejsze niż wczoraj. Wczoraj to czarno - białe zdjęcie, wspomnie (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzień Wenus już jutro, to już połowa drogi. Duże spotkanie, małe uśmiechy... Poskładać okruchy, ulepić życie. Nierealna zmiana, sen na jawie bez kojącego przebudzenia. Serce nie zwolni, oddech nie ścichnie, niestety nie. Jeszcze pół roku wcześniej sielska codzienność, cisza przed burzą. Nie, burza to zdarzenie losowe, to żywioł.  Na własne życz (...)

Zobacz pełny wpis »
Dobrze pamiętam dźwięk przekręcanego klucza, dokładnie pamiętam jaką siła naciskałem klamkę, aby otworzyć DRZWI.. Wchodzę, idę na prawo kładę torbę. Buty juz zdjęte, idę powiesić kurtkę. Co teraz, hmm.. Idę...nie, może chwilę postoję. Rozejrzę się dookoła, dawno tu nie byłem. Rozglądam się z zamkniętymi oczami, obracam się, patrzę w górę, (...)

Zobacz pełny wpis »