Onair

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Michał Xxx
Główny blog onair.blogi.pl »
Data urodzenia 1979-09-03
Wiek 41 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Onair

Czasami są takie sytuacje, że czlowiek zaczyna zastanawiać się nad sensem wlasnych czynów. Ja mam coś takiego dzisiaj. Wczoraj prosto z pracy poszedlem do knajpki, myślalem, że napije się w spokoju zimnego piwka i pójdę do domu. Niestety. Spotkalem kolegę, a potem napatoczyly się jakies dwie dziewczyny...          &nbs (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam ochotę pisać. Na coś innego zawsze znajdzie się czas. Czytalem ostatnio dwie bardzo ciekawe książki Tony'ego Parsons'a: "Mężczyzna i chlopiec", oraz "Za moje dziecko". Są niesamowite nawet pomimo delikatnego zboczenia autora. Otóż autor tych książek jest feministą, przynajmniej takie odnioslem wrażenie po pierwszym przeczytaniu. To moralilety dla facetów, opowie (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak właśnie się czuję. Nie wiem czy bardziej psychicznie, czy fizycznie, choć raczej to pierwsze. Muzyka zupełnie nie pomaga mi w odzyskaniu dobrego humoru, zresztą czyba nie chcę go odzyskać. Tak się łatwiej prowadzi audycję, człowiek ma coś do powiedzenia innym, przekazuje samego siebie, a przecież tysiąckroć łatwiej mówić o cierpieniu, niż o szczęściu. Cho (...)

Zobacz pełny wpis »
Chęć pisania, której nie jestem w stanie wytlumaczyć. Zawsze wolalem mówić niż pisać, yeraz jednak odczuwam chęć stukania w klawiature i zamieniania myśli na znaki. Nie mam o czym pisać, może poza pisaniem samym w sobie, co też nie jest przecież zle. 11.12 Czasami zdarza się tak, że nie mam ochoty absolutnie na nic. To jedna z tych chwil, w których gdyby podeszl (...)

Zobacz pełny wpis »
W sumie pójdę na to ponowne otwarcie, czemu by nie, najwyżej jutrzejszy poranek bedzie podobnie do wyrzucenia jak dzisiejszy. Poza tym to miejsce jest calkiem przyjemne, zazwyczaj przychodzą fajni ludzie. Mankamentem jest muzyka, nie to żeby byla zla,. po prostu jest zawsze taka sama, nawet często w tej samej kolejności, co brzmi jakby DJ wlączyl skladankę i poszedl napić (...)

Zobacz pełny wpis »
Untitled, zupelnie jak jeden z ostatnich utworów Smashing Pumpkins... Wrócilem, z pracy i jak zawsze czuję się psychicznie wypompowany, zmęczony i wypalony. Ale nie macie nawet pojęcia jakie przyjemne to uczucie, uczucie dobrze wykonanej pracy. Niedlugo będzie trzeba polożyć się spać. Jutro idę do radia na poranek i z tej okazji wstaję o 4.45 rano (abstrakcyjna godzin (...)

Zobacz pełny wpis »
Nawet nie macie pojęcia, jak paskudnie jest dziś w Lublinie. Cale niebo zasnute sinymi chmurami, slońce zdaje się gdzieś umknęlo i świat pogrążyl się w dziwnym pseudo-dniu. Wygląda jakby w każdej chwili mial spaść deszcz, ale odkąd wstalem nie mogę się go doczekać. To nie jest lato. Tam, na górze, coś się komuś pomylilo i zamiast polowy sierpnia, mamy polowę (...)

Zobacz pełny wpis »
  To chyba jedna z najdziwniejszych rzeczy jakie zdarzyo mi się czynić podczas mego 23-letniego (jak na razie) życia. Problemem nie jest uzewnętrznianie się, robię to że tak powiem zawodowo, ale sam fakt, że ktoś to, co tutaj napiszę wykorzysta przeciwko mnie... Nie to żebym byl wielbicielem teorii o "onych", po prostu jak się dostanie w tylek kilka razy, to czlow (...)

Zobacz pełny wpis »
Znowu sam w radiu.Jest cudownie, za oknami ciemno, tylko ja i muzyka... To jest to co kocham najbardziej, powód dla którego warto żyć, po każdej audycji czekać z niecierpliwością na następną, a potem na następną i następną... Mam czas na pisanie, bo "Shine on you crazy diamond trwa 17 i pół minuty. Piękny utwór, a jeszcze piękniejszy był gdy słyszałem go na ż (...)

Zobacz pełny wpis »
Zdecydowanie nie. Do pracy mam dopiero na 14.00, więc stwierdzilem, że poczytam sobie książkę. Dokończylem (prawie) "Byl sobie chlopiec". Książka jest niesamowita, daje tyle optymizmu, pozytywnego podejścia do życia, po prostu dużo ciepla. Na dworze bez zmian, ale ja czuję się jużo wiele, wiele lepiej. Czytajac, zaczęla wracać mi wiara w milość. Może jednak życi (...)

Zobacz pełny wpis »