Onaam

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Piaseczno
Główny blog zyciezpsychopata.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-05-15
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Onaam

Zwykly dzień. Może nie do końca taki zwykły. To nie był dobry dzień. Pokocilam się z najlepszym przyjacielem. Nie jestem w stanie powiedzieć o co. Zawsze chodziło o głupoty. I co teraz? Spędzić dzień w domu? Przecież byliśmy umówieni. Nie chcę siedzieć w domu ale przecież nie chce z nim gadać.    Tak. Mam pomysł. Pójdźmy do kina. Spotkamy się ale nie będzi (...)

Zobacz pełny wpis »
Ja- Maria mam 29 lat, cudownego półrocznego syna Filipa i męża tyrana i psychopate. Jestem na urlopie macierzyńskim, wychowuje synaz prowadzę dom zwykła kura domowa.  On- Krzysztof, lat 37, ojciec mojego cudownego syna. Pracuje, w domu nie robi nic, zneca się nam nami psychicznie a czasem i fizycznie.    Zacznijmy od początku. Skąd znam się z Krzyśkiem i ja (...)

Zobacz pełny wpis »
Zniknąl. Nie pisał nie dzwonił. Ja też nie dzwoniłam. Po jego telefonie skasowałam numer. Zapomniałam. Chciałam zapomnieć. Cierpiałam, płakałam, starałam się jakoś to zrozumieć. Jego słowa, ostatnie słowa, chodziły mi po głowie bardzo długo. Długo Cierpiałam. Udało się, zapomniałam. Ciężko powiedzieć mi jak długo to trwało, ale zapomniałam  Życie toczyło się dalej już bez nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Napisał. Tak. On do mnie napisał. Odezwał się tak jak obiecał. Chyba sama w to nie wierzę. W sekundzie wróciły wszystkie wspomnienia. Nie zastanawiałam się, odpisałam. Pisaliśmy jakiś czas. Zadzwonił. Odebrałam i nie byłam w stanie nic powiedzieć. Przegadalismy cała noc, przecież było o czym rozmawiać, w końcu minęły ponad 3 lata. Dużo się zmieniło u mnie i niego, było o c (...)

Zobacz pełny wpis »