Omeleq1979

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Piotr Omelańczuk
Lokalizacja Piszczac
Główny blog omel.blogi.pl »
Data urodzenia 1979-12-20
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność 27 dni temu
Numer telefonu tylko dla zalogowanych

Omeleq1979 o sobie:

Z tej strony Piotr Omelanczuk.
Zajmuje się barterowymi kampaniami mailingowymi.
zajrzyj też do mojego bloga
https://www.vanderer.pl/blog/

Najciekawsze wpisy Omeleq1979

Jak zdobyć nowych klientów Aby zdobyć nowego klienta dla naszej usługi musimy skontaktować się z danym klientem. Gdy do tego dojdzie należy otrzymać informacje czy klient sobie życzy naszej usługi. Po uzyskaniu pozytywnej informacji możemy przedstawić mu szczegóły oferty. Oferta musi być na tyle atrakcyjna, by przekonać go skorzystania. Po skorzystaniu z of (...)

Zobacz pełny wpis »
Zastanawiasz się jak się ma cold mailing do rodo? Sprawdź nasz nowy artykuł „Cold mailing a rodo„.   Czym jest cold mailing i jak pozyskiwać bazy danych? W branży B2B bardzo często wykorzystuje się sieci kontaktów. Pozytywne relacje z wszystkimi partnerami biznesowymi oraz pozyskiwanie nowych jest priorytetem wielu osób prowadzących działalnoś (...)

Zobacz pełny wpis »
Folder główny domeny to public_html   Na wstępie chciałbym zwrócić szczególną uwagę na bazę danych do jakiej będzie wysyłana kampania. Jeżeli to będzie baza niewiadomego pochodzenia to istnieje duże ryzyko zgłoszeń spamu i bezlitosnego zablokowania adresu IP przez operatora łącz, nawet po 1-2 zgłoszeniach bez ostrzeżenia. Lepiej jest wcześniej przecz (...)

Zobacz pełny wpis »