Omeleq1979

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Piotr Omelańczuk
Lokalizacja Piszczac
Główny blog omel.blogi.pl »
Data urodzenia 1979-12-20
Wiek 45 lat
Ostatnia aktywność 214 dni temu
Numer telefonu tylko dla zalogowanych

Omeleq1979 o sobie:

Z tej strony Piotr Omelanczuk.
Zajmuje się barterowymi kampaniami mailingowymi.
zajrzyj też do mojego bloga
https://www.vanderer.pl/blog/

Najciekawsze wpisy Omeleq1979

Zastanawiasz się jak się ma cold mailing do rodo? Sprawdź nasz nowy artykuł „Cold mailing a rodo„.   Czym jest cold mailing i jak pozyskiwać bazy danych? W branży B2B bardzo często wykorzystuje się sieci kontaktów. Pozytywne relacje z wszystkimi partnerami biznesowymi oraz pozyskiwanie nowych jest priorytetem wielu osób prowadzących działalnoś (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak zdobyć nowych klientów Aby zdobyć nowego klienta dla naszej usługi musimy skontaktować się z danym klientem. Gdy do tego dojdzie należy otrzymać informacje czy klient sobie życzy naszej usługi. Po uzyskaniu pozytywnej informacji możemy przedstawić mu szczegóły oferty. Oferta musi być na tyle atrakcyjna, by przekonać go skorzystania. Po skorzystaniu z of (...)

Zobacz pełny wpis »
10 ekologicznych sposobów redukcji zużycia plastiku Wprowadzenie: W dzisiejszych czasach problem zanieczyszczenia plastikiem stał się jednym z najpoważniejszych wyzwań dla środowiska naturalnego. Plastik znajduje się wszędzie - w opakowaniach, butelkach, jednorazowych produktach i innych przedmiotach codziennego użytku. Jednak istnieje wiele ekologicznych sposobów, (...)

Zobacz pełny wpis »
Kampanie mailingowe: Klucz do skutecznego marketingu Wprowadzenie: Kampanie mailingowe odgrywają kluczową rolę w dzisiejszym świecie marketingu. Wraz z rozwojem technologii i wzrostem popularności mediów społecznościowych, niektórzy mogą uznać mailing za przestarzałą formę komunikacji. Jednak nic bardziej mylnego! Kampanie mailingowe wciąż mają potencjał, by skutecz (...)

Zobacz pełny wpis »
Folder główny domeny to public_html   Na wstępie chciałbym zwrócić szczególną uwagę na bazę danych do jakiej będzie wysyłana kampania. Jeżeli to będzie baza niewiadomego pochodzenia to istnieje duże ryzyko zgłoszeń spamu i bezlitosnego zablokowania adresu IP przez operatora łącz, nawet po 1-2 zgłoszeniach bez ostrzeżenia. Lepiej jest wcześniej przecz (...)

Zobacz pełny wpis »
PV na dachu - zalety i wady Coraz więcej osób decyduje się na instalację paneli fotowoltaicznych na dachu swojego domu. Takie rozwiązanie pozwala na wykorzystanie energii słonecznej do produkcji prądu elektrycznego. Warto jednak znać zarówno zalety, jak i wady takiego rozwiązania przed podjęciem decyzji o montażu paneli fotowoltaicznych. W poniższym artykule om&oacut (...)

Zobacz pełny wpis »
Cold mailing to forma kontaktu z potencjalnym klientem, który jest nieznajomy z naszą firmą i z którym wcześniej nie korespondowano. Celem cold mailingu jest zaprezentowanie swojej oferty i uzyskanie odpowiedzi od klienta. Cold mailing musi zawierać spersonalizowany temat, informacje o nadawcy, treść dotyczącą firmy, w której pracuje klient, call to action (...)

Zobacz pełny wpis »