Oluss92467

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sosnowiec
Główny blog historie.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-05-20
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Oluss92467

 Olivier i Magda byli ze sobą od kilku miesięcy... Krystian nie widział świata poza Julką... Ich życie układało się wspaniale, do pewnego momentu... Chłopaka mimo to, że nie pochodził z bogatej rodziny chciał spędzić wspaniale wakacje z dziewczyną... ale wstydził się  powiedzieć dziewczynie  o kłopotach finansowych... Wpadł (...)

Zobacz pełny wpis »
 - Skończyłam oceanografię fizyczną. Rozpoczęłam doktorat w Poznaniu, ale, wiadomo, względy finansowe... W 2001 roku postanowiłam wyjechać do Stanów. W Nowym Jorku znalazłam się z sześćdziesięcioma dolarami w kieszeni. Rozpoczęłam studia MBA, które kosztowały 46 tysięcy dolarów. Nie było lekko, ale jakoś utrzymywałam się na powierzchni. Dostałam pierwsz (...)

Zobacz pełny wpis »
O dramacie poniżanej kobiety, która ma stanąć przed angielskim sądem, o jej życiowych błędach i determinacji, o tzw. różnicach kulturowych, których zaakceptować się nie da - pisze Tomasz Słomczyński Nieznajomy obchodzi wokół dom Chabanów, rozgląda się. Pani Katarzyna jest z córką nad morzem w Gdańsku. W domu krząta się jej matka. Dzwoni (...)

Zobacz pełny wpis »