Olson_pinia

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Sanok
Główny blog olson--pinia.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-01-12
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Olson_pinia

Open’er Festival to największy i najbardziej zróżnicowany festiwal w Polsce, odbywający się na terenie Gdyni oraz gminy Kosakowo od roku 2003. Co roku występują na nim najważniejsi międzynarodowi artyści reprezentujący wiele gatunków muzycznych: m.in. hip hop, rock, pop, elektronikę.   W tym roku podczas festivalu odbędą się koncerty m. (...)

Zobacz pełny wpis »
3 obiecujących polskich artystów, których muzykę warto poznać Każdego miesiąca pojawiają się interesujące i bardzo dobrze rokujące debiuty fonograficzne. My wybraliśmy dla Was 10 artystów, których poczynienia warto śledzić.  1.Daria Zawiałow Pewna siebie młoda artystka z duszą buntowniczki. Sama pisze teksty i w dużym stopniu anga (...)

Zobacz pełny wpis »
Hejka ziomeczki! Dzisiaj przychodzimy do was z świerzą porcją najnowszych piosenek czyli nasze TOP3 przebojów na YouTube, które podbijają serca Polaków. Osiągają po mln wyświetleń, dlatego mamy nadzieje, że i wam przypadnie któraś z nich do gustu.     Na miejscu 1. znajduje się utwór Marcina Maciejczaka - Jak Gdyby Nic (...)

Zobacz pełny wpis »
Siemanko! Dzisiaj przedstawię Wam trzy klasyki muzyki lat 80' 90' i 00'. Na pewno je kojarzycie lub na okrągło słuchacie jak ja :) 1) Another One Bites The Dust- nieśmiertelnego zespołu Queen Z utworem związana jest pewna ciekawostka. Muzycy Queen początkowo nie chcieli wydawać go na singlu, a decyzję zmienili dopiero za namową jednego ze swoich fanów, Michaela (...)

Zobacz pełny wpis »
  noSleep & GUGU zapraszają na premierowy koncert Szpaka w Katowicach z nowego albumu.Koncert jest częścią trasy koncertowej DZIECI DUCHY TOUR. 🎟Bilety🎟1️⃣pula - 45 PLN2️⃣pula - 50 PLN3️⃣pula - 55 PLN🚨START SPRZEDAŻY: 12:00 | 05.01.2020 🚨🚨Bilety dostępne wyłącznie na www.dzieciduchy.pl 🚨 Zapraszamy każdego śmiałka do (...)

Zobacz pełny wpis »
Sarius pochwalił się kolejnym sukcesem, który udało mu się osiągnąć. Jego najnowszy album „Pierwszy dzień po końcu świata”, który ukazał się 30 sierpnia uzyskał status złotej płyty. Oznacza to, że krążek sprzedał się w nakładzie 15 tysięcy sztuk.– Album „Pierwszy dzień po końcu świata” właśnie stał się z (...)

Zobacz pełny wpis »
W 2020 r. ósma edycja Polish Hip-Hop Festival odbędzie się 6-8 sierpnia na nadwiślańskiej plaży w Płocku – podali organizatorzy. Ujawnili też nowe logo festiwalu, anonsując przy tym większą niż dotychczas liczbę artystów oraz dodatkowe sceny na przyszłorocznej edycji wydarzenia. "Polish Hip-Hop Festival 2020 to gwarancja doskonałych koncertó (...)

Zobacz pełny wpis »
PRO8L3M z nowym singlem "W domach z betonu" podbija Spotify i YouTube!   “W domach z betonu” to najbardziej osobisty numer w dotychczasowej twórczości zespołu.   To retrospekcja opowiedziana z perspektywy małego chłopca, który łączy fakty i rozumie otaczający go świat na własny, dziecięcy sposób. Sentymentalna podróż (...)

Zobacz pełny wpis »
"Dzieci Duchy" to debiutancka płyta Szpaka oraz Kubiego Producenta wydana pod szyldem GUGU. Zapraszamy każdego śmiałka do poznania tego magicznego, przerażającego a zarazem baśniowego świata. Tworzymy nową kulturę, tworzymy "Dzieci Duchy". Płyta ma naprawdę świetne piosenki, gorąco zachęcamy do słuchania! Dostępne m.in. na Spotify czy YouTubie.Utwór promuj (...)

Zobacz pełny wpis »