Olgson

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Łódź
Główny blog feniks.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-09-21
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Olgson

każdy udar jest inny – FAKT- udar może zaatakować różne ośrodki i w różnym stopniu, bardzo dużo zależy od tego czy uda się przeprowadzić skuteczną trombolizę czy trombektomię. Przebieg rehabilitacji jest determinowany ww. czynnikami. Ponadto, należy porozmawiać z lekarzem rehabilitacji bądź fizjoterapeutą nt. stopnia niedowładu, ustalić czy p (...)

Zobacz pełny wpis »
Zacznę od tego, że pisząc tutaj o udarze mam na myśli udar niedokrwienny mózgu, a nie krwotoczny potocznie wylew. Na temat wylewu nie mam żadnej wiedzy, toteż nie chcę się w tym przedmiocie wypowiadać. Udar przeszłam w chwili kiedy nie wiedziałam o nim kompletnie nic. Dlatego za ważne uważam mówienie, pisanie o tym. To może spotkać nas samych, nasz (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, jestem Olga, mam 31 lat. Lubię jeździć na rowerze, grać w tenisa, uczyć się języków obcych, rekiny i wiewiórki.    Ogólnie rzecz ujmując - lubię wiedzieć, szukać, sprawdzać, weryfikować. 8 maja 2019 roku przeszłam masywny udar niedokrwienny prawej półkuli mózgu. Z  uwagi na to, że udar nie pozbawił mnie z (...)

Zobacz pełny wpis »