Olgaizabelkaedyta

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Olga Maik
Główny blog olgaizabelkaedyta.blogi.pl »
Data urodzenia 1987-08-21
Wiek 33 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Olgaizabelkaedyta

Wczoraj z Andrzejkiem sie nagadaam. Jestem nawet happy, coć to krótkotrwae szczęście. Ale to co. Fajnie się gadao, to sie liczy. Nie wiem o czym pisać, no chyba ze o tym że na teatrze dzis graam żone Pawa i zianie bylo. Dobra spadam. Basiu Marek nie martw się, jestem z tobą. Rozumiem jak się czujesz... Kiedyś tylko we dwie o tym pogadamy jeszcze raz na spokojnie i może (...)

Zobacz pełny wpis »
            Był zimny, wigilijny wieczór. Siedziałam przy oknie patrząc na spadający z góry śnieg. Pomyślałam, że niebiańsko by było gdybym była śnieżynką i tańczyła razem z wiatrem w rytm muzyki gwiazd. - Kochanie, zaświeciła już pierwsza gwiazdka?- Spytała moja mama. - Tak… Popatrz jak jasno (...)

Zobacz pełny wpis »
Chyba warto się było pouczyć na dziś. Z fizy na 6 zadań 5 mam dobrze, a z anglika tylko jakieś durne zamiany określeń czasu zwaliłam, ale jakoś chyba poszło. Więc jest dobrze. Do późna siedziałam w szkole, przez głupie kółko biologiczne. W tym roku szkolnym pisze przecież egzamin, wiec muszę mieć z wszystkiego powtórki. Och ciężkie jest życie 15- latki. (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczorajszy wieczór był naprawde spoko. Nigdy jeszcze nie bawilam się tak dobrze. Kolo mnie siedział Andrzej, oczywiście cala masa przyjaciól na których zawsze mogę liczyć. Byliśmy oczywiście w Bluesie. Mamy mi i Dance pozwolily więc bylyśmy happy. Nawet przy Andrzeju na końcu się wyluzowałam, i chyba to zauważyl. Często patrzyliśmy na siebie tak kątem oka ale (...)

Zobacz pełny wpis »
Wczoraj wszystko mi się skasowalo, więc nie chcialo mi się drugi raz tego samego pisać. Gadalam z siostrą Kuby Rodzenia. On ma dziewczynę:( Ale z niej jest wporzo dziewczyna. Domelowi się podoba, więc jak z nią gadalam to mówilam jej jaki to Domel jest wspaniały.Heheheh. Jutro mam nadzieję Kubę zobaczę, a zresztą spytam się dziś Agi czy idzie jutro na wf. Będzi (...)

Zobacz pełny wpis »
Następny dzień…. No to powiem, że było wporzo. Urwały się nam dwie matmy. więc poszłam do Danki. A tam Andrzejek zaraz przyszedł. Andrzej to jej brat… Brat mojej najlepszej przyjaciółki. A ja go kocham. Później poszłam do szkoły muzycznej. Umówiłam się z Agatką na niedziele i widziałam Dominika.  Ale nie pożyczyłam Habakuka, bo jak go zobac (...)

Zobacz pełny wpis »
Mogłam zobaczyć ich wszystkich, a nie zobaczyłam żadnego. Wstałam o 4 rano na roraty by choć rzucić okiem na Dominika, który często się pojawia po mszy. Jednak akurat dziś nie przyszedł. Poszłam do Danki. Myślałam ze może spotkam Andrzeja. Nie, nie było go. Ale byłam pewna że zobaczę Kubusia. Oczywiście dziś na wf-ie nie był (leń!). Ale Danka pokazała mi (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam dużo zadane. I angielski, którego trochę nie czaję i się boję i fizykę, której nigdy nie rozumiałam i dalej nie rozumiem. Co mnie obchodzi jakieś światło czy fale mechaniczne??? A angielskiego to trzeba się uczyć- wiadomo, ale mowa zależna nie jest aż tak potrzebna. Zaraz będę kontynuować naukę, ale się boję. Pani Małgosia jest fajna ale ostra. Ha! Wł (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak Świat Zofii jest super książką... Mam filozoficzne podejście do świata. Pofarbowalam wlosy na fiolet:] Kocham Andrzejka i jestem szczęśliwa... Aaaaaaaaa...Danka powiedziaa ze Andrzej wbija haka na Sylwka do mnie:] Jezu... Jestem w dobrym humorku, nikt mi go nie odbierze:] Kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, kocham, ko (...)

Zobacz pełny wpis »
Jakoś dziś nie mam ochoty pisać...Uświadomiam sobie ze najbardziej na swiecie kocham Andzrejai ze nie ma sensu to, a życie bez niego to tak jakby kwiaty więdy zaraz po tym jak przejdę obok nich. I byabym szczęśliwa, bo przecież ja widzę jeszcze piękne kolorowe, ale ja sie za często odwracam do tylu i widzę że przezemnie one giną. Baisa Marek jest naprawdę oki. Tak (...)

Zobacz pełny wpis »