Olenka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Urszula Barcz
Główny blog oleka.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-04-15
Wiek 52 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Olenka

No tak piszę jakieś nędzne zdania bez zastanowienia a o sobie nie powiedziaam nic. Jestem kobietą ,o wiek lepiej nie pytać chociaż nie jestem jeszcze taka stara , ale jak się ma dziecko a to dzieckozaczynaja się starzeć to nie wygląda się przy nim najmlodziej.Mój syn Zbyszek za kilka dni kończy 14 lat mam z nim sto nieszczęść . Mam też faceta z którym się spotyka (...)

Zobacz pełny wpis »
Długo tu nie zaglądałam , ale nic pozytywnego nie mam do przekazania,a ciągle narzekac też nie lubię. Zbyszka zabrałam wcześniej z obozu nie za dobrze sie tam zachowywał, a ponieważ obóz prowadzili moi znajomi nie chciałam im sprawiać kłopotu. Cały tydzień spędziłam na pisaniu róznych pism i podań. Zbyszek dalej zawieszony w próżni. Nie wiem gdzie pójdzie do (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeszcze do końca nie wiem na czym stoimy, na razie wiem że świat jest poprzewracany do góry nogami. Balam się że Zbyszek nie zda historii - a zdal matma też zaliczona, z polskiego pisal dzisiaj cztery prace - jutro będą wyniki , a niemiecki............... niestety oblal.Dalej nie wiem czy zda , czy będzie mial poprawkę bo jeszcze nie ma wyników z polaka. Ja już jestem (...)

Zobacz pełny wpis »
Od rana w samochodzie . Najpierw mlodego odwiozlam do szkoly, a potem zalatwiac ten nieszczęsny paszport. Udalo sie zlożylam za 3 tydnie mam dzwonić mam nadzieję że zdążę bo za 4 wyjazd. Pani byla bardzo nieuprzejma ale nie moglam jej nawet ochrzanić bo balam się że czas odbioru może się wydlużyć. Pod szkolą po Zbyszka bylam pzred czasem z nerwów wypalilam 1/2 pacz (...)

Zobacz pełny wpis »
Więc to już jutro będzie ten dzień w którym wszystko się wyjaśni. Chcialabym żeby już wreszcie bylo po wszystkim. Chociaż emocje trochę opadly denerwuję się bardzo. W końcu wiedza i wyksztalcenie w dzisiejszych czasach to bardzo wiele.  Tylko , że to wiem ja a Zbyszek się tym chyba malo przejmuje.Cóz jutro będzie sądny dzień. Wiem , że jestem monotematyczn (...)

Zobacz pełny wpis »
Chciałabym gorąco podziękować WAM WSZYSTKIM , którzy wspieraliście mnie i podtrzymywali na duchu dopisując optymistyczne komentarze (to wyszło jak podziękowanie za udział w pogrzebie)ale dla mnie to był bardzo trudny okres, który się jeszcze nie skończył, bo szkoła do której chodził nie jest w jego rejonie, ponadto była to filia eksperymentalna dwujęzyczna, (...)

Zobacz pełny wpis »
Nie pisalam wczoraj, bo co tu pisać Dzień jak codzień. Do poniedzialku muszę czekać więc nie mam żadnych nowych wieści. Za tydzień Zbyszek jedzie na obóz plywacki. To jedno co mu dobrze wychodzi i tego czasami mu zazdroszczę , jak porusza się w wodzie aż milo popatrzeć, ale nie o tym chcialam.. Bylam z nim wczoraj na zakupach. Kota można dostać nic mu się nie podob (...)

Zobacz pełny wpis »
Od rańca sprzątam a wcale mi się nie chce. Zbyszek ma jutro urodzinki i chociaż z wiadomych powodów dla przyjaciól nie bedzie wyprawial zawsze muszę sie liczyć że przyjdzie rodzinka która nie jest wtajemniczona w szkolne klopoty. Będa pytania JAK CI IDZIE W SZKOLE ciekawe co on im na to powie. Ale będzie obciach jak nie zda. Tfu tfu na psa urok nawet nie powinnam tak my (...)

Zobacz pełny wpis »
Zostal niewyjaśniony polski, bo zapomnialam ,że Zbyszek dzisiaj nie ma polskiego i pani dzisiaj nie będzie w szkole.Muszę jeszcze uzbroić się w cierpliwość do jutra. Z matmą ok. Jeśli zaliczy polski to będę chyba najszczęśliwszą mamą na swiecie. Już zalatwilam mu douczanie z niemieckiego , więc myślę ze niemiecki na poprawkowym zda. W piątek wybieram się (...)

Zobacz pełny wpis »
Caly czas myślę jak to jutro będzie. żeby mu się udalo, nie mam ochoty się polożyć bo te moje myśli mnie zjedzą żywcem. W tym calym nawale zpomnialam ze konczy mi sie paszport a w lipcu jedziemy do Turcji i musze mieć ważny paszport przynajmniej 6 miesiecy Pojechalam któregoś dnia do paszportowki ale okazalo sie ze teraz na pasek czeka sie 8 tygodni wiec nawet nie zl (...)

Zobacz pełny wpis »