Olalubawska

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warsaw
Główny blog mojblogwydarzenia1.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-03-13
Wiek 30 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Olalubawska

Rubenalia 2019 W  pierwszym dniu imprezy  były zorganizowane warsztaty rzemieślnicze,  stoiska szkół  hrubieszowskich, kącik warsztatów  dla dzieci.  Odbyły też się międzyszkolne potyczki  żakowe o Buławę Króla Władysława Jagiełły.  Był również  konkurs wiedzy o grodzie Rubież.  Zorganizowano  warsz (...)

Zobacz pełny wpis »
Festiwal Czekolady - Pałac Kultury i Nauki  W dniach 7-8 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki odbył się Festiwal Czekolady. Było  to wydarzenie na którym miłościwy czekolady  czuli się  jak w raju. W tym wydarzeniu uczestniczyło  wielu wystawców, producentów słodyczy, czekolad,  herbat i kaw. Wystawcy  byli to:   A.Bli (...)

Zobacz pełny wpis »
W dniach 7-8 czerwca w  Parku im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cwila/Metro Ursynów  odbyły się 24 Dni Ursynowa. Jest to wydarzenie integrujące mieszkańców dzielnicy.    W trakcie  wydarzenia można było zapoznać się z ofertą różnych instytucji działających  na terenie  dzielnicy, porozmawiać z osobami z którymi na co (...)

Zobacz pełny wpis »
W dniu 11.11.2019 r.   na placu Piłsudskiego odbył się piknik  wojskowy „Służymy Niepodległej”. Uroczystości rozpoczęły się uroczystą odprawą Wart  przed Grobem Nieznanego Żołnierza.  Przedtem odbyła się uroczysta  parada wojskowa z udziałem sił zbrojnych wojska polskiego.  Po tym nastąpiło  wystąpienie Prezydenta Polski Andrze (...)

Zobacz pełny wpis »
W dniu 29 czerwca 2019 na terenie HOISR odbył się piknik militarny z okazji 25 lecia powstania   Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego. Uroczystości wojskowe rozpoczęły się od Mszy św. w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 13:00 ulicami miasta przeszła defilada wojskowa, która zakończyła przemarsz na terenie Hrubieszowskiego Ośrodka (...)

Zobacz pełny wpis »
W dniu 11.11.2019 r.  na placu Piłsudskiego odbył się piknik  wojskowy „Służymy Niepodległej”. Uroczystości rozpoczęły się uroczystą odprawą Wart  przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Przedtem odbyła się uroczysta  parada wojskowa z udziałem sił zbrojnych wojska polskiego.  Po tym nastąpiło  wystąpienie Prezydenta Polski Andrzeja Dudy. W (...)

Zobacz pełny wpis »
Dni Ursynowa 2022 W dniach 10-11.06.2022 po 2 letniej przerwie wróciły Dni Ursynowa. Odbywały  się one tradycyjnie pod Kopą Cwila w parku im. Romana Kozłowskiego. W pierwszym dniu odbywały się koncert. Wystąpiły następujące zespoły: ·       Limboski, ·       Viki Gabor, · &nb (...)

Zobacz pełny wpis »
Piknik Europejski   W dniu 12.05. 2019 na Placu Teatralnym w Lublinie odbył się Piknik o okazji 15 lat Polski   w UE  w  ramach dni otwartych Funduszy Europejskich. W Centrum Spotkania Kultur na parterze swoje stoiska mieli beneficjenci RPO. Były to zarówno małe rodzinne firmy, duże przedsiębiorstwa mające siedziby na terenie Lubelszczyzny, jak r (...)

Zobacz pełny wpis »
W dniu 23.11.2019 r. uczestniczyłam w Weekendzie za pół ceny. Jako cel mojej podróży wybrałam Toruń i Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy. Jest to Centrum nauki podobne do tego, które możemy zwiedzić w Warszawie. W tym centrum wystawy  są zlokalizowane na 5 piętrach. W centrum są wystawy stałe czasowe i stałe. Na parterze  jest Wahadło Foucaul (...)

Zobacz pełny wpis »
Przepraszam was że tak długo nie pisałam. Miałam dużo spraw na głowie. Ostatnim wydarzeniem w którym brałam  udział był festiwal FOOD TRUCKÓW na targach Lublin w daniach 27-28.04.2019 r. W wydarzeniu  brało udział wiele food trucków z różnych zakątków Polski i świata.  Oto ich lista: Nem Nem - Sajgonki na parze - świeże sajgo (...)

Zobacz pełny wpis »