Olalubawska

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Główny blog mojblogwydarzenia1.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-03-13
Wiek 27 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Olalubawska

W dniach 7-8 czerwca w  Parku im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cwila/Metro Ursynów  odbyły się 24 Dni Ursynowa. Jest to wydarzenie integrujące mieszkańców dzielnicy.    W trakcie  wydarzenia można było zapoznać się z ofertą różnych instytucji działających  na terenie  dzielnicy, porozmawiać z osobami z kt&oac (...)

Zobacz pełny wpis »
W dniu 29 czerwca 2019 na terenie HOISR odbył się piknik militarny z okazji 25 lecia powstania   Hrubieszowskiego Pułku Rozpoznawczego. Uroczystości wojskowe rozpoczęły się od Mszy św. w kościele parafialnym pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz. 13:00 ulicami miasta przeszła defilada wojskowa, która zakończyła przemarsz na terenie Hrubieszows (...)

Zobacz pełny wpis »
Piknik Europejski   W dniu 12.05. 2019 na Placu Teatralnym w Lublinie odbył się Piknik o okazji 15 lat Polski   w UE  w  ramach dni otwartych Funduszy Europejskich. W Centrum Spotkania Kultur na parterze swoje stoiska mieli beneficjenci RPO. Były to zarówno małe rodzinne firmy, duże przedsiębiorstwa mające siedziby na terenie Lubelszczyzny (...)

Zobacz pełny wpis »
Przepraszam was że tak długo nie pisałam. Miałam dużo spraw na głowie. Ostatnim wydarzeniem w którym brałam  udział był festiwal FOOD TRUCKÓW na targach Lublin w daniach 27-28.04.2019 r. W wydarzeniu  brało udział wiele food trucków z różnych zakątków Polski i świata.  Oto ich lista: Nem Nem - Sajgonki na parze (...)

Zobacz pełny wpis »
W dniu 31.03. 2019 r. w galerii Olimp w Lublinie odbył się pokaz mody butikowej pod tytułem „Bądź modna w każdym rozmiarze z Marzeną Efir”. Pokaz  poprowadził prezenter  TVP Lublin Łukasz Borkowski.  W trakcie imprezy zaprezentowało się kilka sklepów odzieżowych oraz mogliśmy posłuchać  na żywo utalentowanych młodych piose (...)

Zobacz pełny wpis »
 W dniu 15.03 o godzinie 16  w  Teatrze Muzycznym w Lublinie odbyła się również gala  AIESEC. Gala ta została zorganizowana przez wyżej wymienioną organizację AIESEC jest organizacją międzynarodową tworzoną głównie przez młodych ludzi. Ma ona swoje przedstawicielstwa w 120 krajach świata.      W Lublinie ta orga (...)

Zobacz pełny wpis »
W dniu dzisiejszym w CSK w  Lublinie odbyła się cykliczna akcja „ Uwolnij  Ciucha”. Akcja odbywała się w godzinach 11-15. Jest  to akcja charytatywna podczas której możemy  oddać ubrania w których już nie chodzimy. Dochód z imprezy za każdym razem jest przeznaczony  na cele charytatywne. Tym razem pieniądze by (...)

Zobacz pełny wpis »
Dnia 19.03 2019 w LCK w Lublinie odbyła się kolejna edycja Dni Karier. Są to targi pracy organizowane przez organizację studencką AIESEC. Targi te są skierowane do studentów i absolwentów organizowane przez studentów.  Podczas targów zaprezentowało 18 firm  oferujących pracę oraz staże a także różne organizację umożliwia (...)

Zobacz pełny wpis »
 W dniu dzisiejszym w Lublinie  rozpoczęła się  17 edycja objazdowego  festiwalu WATCH DOCS. Jest to jedna  z największych  na świecie imprez poświęcona prawom człowieka. Podczas tego wydarzenia są prezentowane filmy z różnych krajów.  Co roku możemy obejrzeć koło 70 filmów.      W Lublin (...)

Zobacz pełny wpis »
W Dniu 15. 03.2019  w Targach Lublin odbyła się 14  Edycja Targów Pracy.  Wydarzenie to było zorganizowane przez Targi Lublin oraz Wojewódzki  Urząd Pracy. Podczas wydarzenia zaprezentowało się  60 firm reprezentujących różne branże: budowlana, informatyczna, elektryczna,  biurowa.  Było także kilka agencji poś (...)

Zobacz pełny wpis »