Olala2005

Profil blogerki.


olala2005

Informacje ogólne

Lokalizacja Radom
Główny blog olala2005.blogi.pl »
Data urodzenia 2005-07-28
Wiek 18 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Olala2005

Dzień 14 kwietnia 2020 roku niczym zbytnio nie odróżniałby się od innych, gdyby nie niespodzianka jaką sprawiły mi  papugi. Zauważyłam niespokojne zachowanie papug i postanowiłam zajrzeć  do klatki, wtedy zauważyłam małe jajko. Domyśliłam się, że zniosła je Lusia. Widać było, że jest to dla nich też duże wydarzenie. Krążyła razem z samcem wokó (...)

Zobacz pełny wpis »
Po 18. dniach od złożenia jajek zów dało wyczuć się dziwne poruszenie w klatce. Okazało się, że z jednego jajka coś sie wykluło. Po południu były już dwie nowe istoty, tak właściwie nie za bardzo przypominajace papugi. Po dwóch dniach przybył następny  młody. Były naprawdę malutkie, łyse i popiskiwały cichutko. Po kilku godzinach, kiedy wyschły i ogrzały sie pod (...)

Zobacz pełny wpis »
Mam na imię Ola i jestem właścicielką 2 papug - nimf. Moja jedna papuga to samiec i ma na imię Benedykt (Benek). Jest u mnie od 4 lat. Druga nimfa to Lucyna(Lusia) i jest u mnie od roku. Na moim blogu chciałabym pisać o potrzebach i upodobaniach nimf. Będziecie mogli też śledzic losy moich ptaków egzotycznych. Może ktoś dzieki temu blogowi zapragnie mieć (...)

Zobacz pełny wpis »