Ola2911

Profil blogerki.


ola2911

Informacje ogólne

Lokalizacja Legnica
Główny blog transola.blogi.pl »
Data urodzenia 1995-11-29
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność w ciągu ostatnich 7 dni

Najciekawsze wpisy Ola2911

To co tutaj będzie to prywatna wiadomość z kiedyś... Tłumacząca mnie przed moją dziewczyną. Nikt miał tego nie widzieć, jednak zostawię to tutaj... Czego się boję? Ok już mówię. Boję się wszystkiego. Nie wiem czy już sobie wmawiam czy co się dzieje, ale odczuwam potrzebę bycia sobą. Czegoś mi w tym moim życiu brakuje, a mianowicie kobiecości. I chyba mo (...)

Zobacz pełny wpis »
  Pierwsze hormony wraz z blokerem testosteronu wzięłam przed pierwszą wizytą u psychologa rozpoczynając tworzenie opinii, oczywiście nie wspomniałam o tym aby się nie tłumaczyć. Tabletki, przyleciały do mnie z Vanuatu - dla chcącego nic trudnego... Chociaż przy drugim przelewie wychodzącym dzwoniono do mnie z banku wspominając coś o przeciwdziałaniu terroryz (...)

Zobacz pełny wpis »
  1. Opinia psychologiczna.  Wszystko zaczęłam od wizyty u Pani psycholog  we Wrocławskiej psychoporadni. Pierwszy raz wywołał u mnie wiele emocji, co znalazło ujście we łzach. Na te chwilę po ponad trzech miesiącach mogę śmiało stwierdzić, że jestem na etapie "kończenia opiniowania".   2. Opinia psychiatryczna Po pierwszej wizycie u psychol (...)

Zobacz pełny wpis »
Kilka słów o mnie. Jestem Ola, mam 24 lata. Jestem transpłciową kobietą... To co tutaj napisze to będzie forma mojego pamiętnika z różnicą, że kiedyś może ktoś to przeczyta. Właściwie to dopiero początki mojej tranzycji. Czy jest łatwo? Nie! Nie jest szybko, nie jest przyjemnie, nie jest nawet tanio. Jednak bycia sobą nie zastąpi nic :) Im dłużej się z (...)

Zobacz pełny wpis »