Ola220

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Lublin
Główny blog technoinfo.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-09-08
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Ola220

Po co robić konspekt recenzji?   Musisz napisać recenzję i nie masz pojęcia od czego zacząć i co tam zamieścić? Na pewno pomocne będzie dla ciebie zrobie konspektu recenzji. Ale co to właściwie jest?  Można powiedzieć, że jest to plan twojej recenzji. Należy tam zamieścić następujące punkty: 1. Bibliografię. Składa się ona z 5 książek tego samego autora, 5 pokrewnych (...)

Zobacz pełny wpis »
1. Wykluczenie frazy z wyników wyszukiwania. Zdarza się, że chcąc sprawdzić informacje na dany temat nie możesz do nich dotrzeć, bo zostajesz przytłoczony informacjami, które w danej chwili cię nie interesują?  Prostym sposobem na pożegnanie się z tym problemem jest wykluczenie frazy, która ci przeszkadza. Wystarczy umieścić przed tym słowem znak min (...)

Zobacz pełny wpis »
Piszesz pierwszą pracę licencjacką i nie masz zielonego pojęcia jak storzyć przypisy? To post właśnie dla ciebie. Zaraz pokażę ci każdą formę przypisu stylem Chicago, który jest najbardziej popularny wsród prac naukowych i nie tylko.    1. Przypis do książki bez tłumaczenia: Ten punkt nie jest zbyt skomplikowany, więc po prostu pokażę ci jak wygląda taki (...)

Zobacz pełny wpis »