Okiempp2020

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Jarosław
Główny blog okiem-psych-pedag.blogi.pl »
Data urodzenia 2002-03-15
Wiek 22 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Okiempp2020

Witajcie Witam was po ponad miesięcznej przerwie Dziś lecimy z tematem psychologii przyjaźni szukając w internecie natknąłem się na jeden artykuł do którego was odeślę oraz chce was zaprosić do kontaktu gdybyście chcieli przegadać jakiś temat oraz jeśli byście zobaczyli nowe ciekawostki https://psychologiazycia.com/5-cech-przyjazni-jak.../ Źródło fot (...)

Zobacz pełny wpis »
Witamy, z racji pandemii, rozpoczęcia szkoły, a za chwilę studiów, oraz codziennej gonitwy w wyścigu szczurów pragniemy przypomnieć o docenianiu swoich bliskich, pamiętaniu o rodzinie i przyjaciołach. Skupiajmy się na tym, co najczystsze w relacjach, okazujmy swoje uczucia, nie przemilczajmy problemów czy spięć. Bądźmy zawsze szczerzy. Nie musimy wszystkiego ro (...)

Zobacz pełny wpis »
Witajcie w nowym roku Okiem psychogiczno-pedagogiczym i także nowym roku szkolnym/akademickim 2021/2022 gdyż to będzie inny rok napewno pod względem personalnym, gdyż do zespołu dołączają dwie nowe osoby, które będą pomagały mi to prowadzić 😀zostaje napewno ja Dominik Półchłopek , który wracam do was z nowymi pomysłami i ciekawostkami odnośnie tego roku i moje dwa dobre duchy Sandr (...)

Zobacz pełny wpis »