Ogladajhdpl

Profil blogera.


ogladajhdpl

Informacje ogólne

Lokalizacja Brzeg dolny
Główny blog ogladajhdpl.blogi.pl »
Data urodzenia 1980-11-18
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Ogladajhdpl

  Kręgosłupem formalnym filmu są stylizowane na dokument monologi kilku kobiet. Z tych „solowych etiud” powstaje pełnowymiarowa „kolekcja” – nomen omen – psychologicznych „sukienek”. Nie są to jednak portrety, raczej opisy newralgicznych momentów życia. To najbardziej z możliwych kameralne zderzenie czasu z (...)

Zobacz pełny wpis »
  Były agent federalny, Decker, pracuje jako ochroniarz w supermarkecie. Kiedy ratuje piękną nieznajomą, Lisę, przed jej agresywnym chłopakiem, nie spodziewa się, że jeszcze ją spotka. Tymczasem Lisa przychodzi do niego z propozycją dokonania wspólnego skoku na eskortowany przez paryską policję wóz z dwoma milionami dolarów. Nawet jeśl (...)

Zobacz pełny wpis »
  Mitch i Dave dorastali razem. Kiedyś byli nierozłącznymi kumplami. Jednak z upływem lat ich drogi zaczęły się rozchodzić. Według Mitcha, Dave ma wszystko,  o czym on marzy: piękną żonę i świetnie płatną pracę. Według Dave’a, Mitch jest w idealnej sytuacji: jest wolny, żyje bez jakichkolwiek stresów, zobowiązań i konsekwencji. Pewnego (...)

Zobacz pełny wpis »
  Drobny złodziejaszek zostaje zastrzelony na ulicy, a asystentka kongresmena, wepchnięta pod pociąg w metrze. Na pozór dwie niezwiązane ze sobą śmierci, ale nie dla Cala McAffrey, zuchwałego, dowcipkującego dziennikarza, który węszy spisek. Z pomocą ambitnej, młodej dziennikarki o nazwisku Della Frye i znając burzliwą przeszłość kongresme (...)

Zobacz pełny wpis »
  Kevin Riley wraz z żona i pięcioletnim synem wyrusza w beztroski rejs po Karaibach. W wyniku awarii łodzi troje pechowców trafia na niewielką wyspę. Po dwóch dniach bezskutecznych prób ucieczki, skrajnie odwodnioną rodzinę odnajduje lokalny rybak, Miguel, który żąda od nich miliona dolarów za pomoc. Aby transakcja została (...)

Zobacz pełny wpis »
  Dewey jest zbuntowanym gitarzystą i wyznawcą rock and rolla, który lubi rzucać się w tłum na koncertach. Niestety zostaje wyrzucony z zespołu. Aż przypadkiem odbiera telefon do swojego współlokatora Neda i zostaje… nauczycielem w prestiżowej szkole. Nie ma pojęcia jak uczyć, ale swoimi metodami rozbudza w uczniach poczucie własnej war (...)

Zobacz pełny wpis »
  Mathilde dowiaduje się, że jej ukochany mężczyzna popełnił morderstwo. Aby go ratować, przyznaje się do popełnienia tej zbrodni i pozwala skazać się za niego. Jej syn Adrien nie widzi sensu tej decyzji. Wraz z prawniczką Nadège Rutter próbują jej uświadomić, że bez współpracy z policją może pozostać przez wiele lat w więzieniu. Ma (...)

Zobacz pełny wpis »
  Po sześciu latach małżeństwa spełniona zawodowo Olive i jej bezrobotny mąż Clay decydują się na rozwód. I choć majątek udaje się podzielić polubownie, kłopotliwa okazuje się kwestia opieki nad ukochanym psem, Wesleyem. Oboje nie wyobrażają sobie życia bez czworonoga, co owocuje ognistym sporem. Gdy sąd wyznacza 60-dniowy okres na rozstrzygni (...)

Zobacz pełny wpis »
  Genialnykomik jako Dr Rick Marshall, światowej sławy naukowiec, stojący na czele ekspedycji do zaginionego świata. Z powodu błędu w obliczeniach Marshall, jego ponętna asystentka Holly i nieokrzesany miłośnik survivalu przenoszą się do zupełnie innego miejsca niż zamierzali. Teraz, bez broni, wiedzy i pomysłu na przetrwanie muszą wydostać się z niesa (...)

Zobacz pełny wpis »
  Po wyjściu z wojska Daniła wraca do rodzinnego miasteczka, gdzie właściwie nikt na niego nie czeka. Matka myśli tylko o starszym synu, Wiktorze, który – jak opowiada – robi karierę w Sankt Petersburgu. Daniła postanawia za namową matki spróbować swych sił w wielkim mieście. Wiktora niełatwo jednak zastać w domu. Kiedy wreszcie s (...)

Zobacz pełny wpis »