Oerortho

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog oerortho.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-12-05
Wiek 36 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Oerortho

Najciekawsze wpisy Oerortho

W tym czasie wsparcie finansowe otrzymały nie tylko reprezentacje wszystkich szczebli, ale i rozgrywki ligowe, siatkówka plażowa oraz siatkówka niepełnosprawnych. Łączna wartość przekazanych środków przekracza 100 milionów złotych.Jak pokazują badania marketingowe siatkówka popularnością, ale także wartością rynkową, ustępuje (...)

Zobacz pełny wpis »
- Młodzież ma teraz znacznie lepsze warunki do pracy, niż kiedy ja zaczynałem. Wierzę, że projekt wspierania tych grup będzie się dynamicznie rozwijał - to podstawa, by myśleć o przyszłości. Ja pamiętam jeszcze czasy, gdy mama kupowała mi buty w Czechosłowacji, a ja z bratem przemalowywaliśmy je by wyglądały jak adidasy - powiedział Gruszka. - Nie można (...)

Zobacz pełny wpis »
- W naszym mieście nie wystąpi reprezentacja Polski, dlatego zdajemy sobie sprawę, że ciężko będzie zapełnić całą Halę. Jak powiedział w czwartek dyrektor biura sportu, turystyki i rekreacji wrocławskiego urzędu Miejskiego Piotr Mazur, promocja mistrzostw rozpoczęła się w momencie zakończenia rozgrywek Eurobasketu. Na ulicach miasta pojawiły się już m.in (...)

Zobacz pełny wpis »