Odskocznia

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Warszawa
Główny blog odskocznia.blogi.pl »
Data urodzenia 1984-11-13
Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Odskocznia

   Las...        Dla mnie jest synonimem lęku. Paskudnie się czuję w lesie. Ogarnia mnie tak mocny lęk, że serce mi wali jak z młota, pocę się i „słyszę” odgłosy. Każdy leśny dźwięk: śpiew ptaka, szelest sosny, zapach igliwia rozdmuchują mój lęk. Oglądam się, nasłuchuję dźwięki, uważnie patrzę pod nogi, na krzaki, dr (...)

Zobacz pełny wpis »
   Skupiam się na teraz. Zaczynam. Dziś jest środa. Nie poniedziałek. Moje nowe coś zaczyna się dziś. W środę.       W środę staram się rysować. Tak, poszłam na kurs. W domu nigdy nie mogę się zmusić do rysunku, poza tym nie umiem trzymać ołówka i rysować ładne linię, dlatego potrzebuję nauczyciela. Rysuję w studio miejskiego centrum kultury. (...)

Zobacz pełny wpis »
   Zbliżają się moje urodziny. Zawsze po urodzinach miałam poczucie, że znowu spieprzyłam sobie święto. Mówię bliskim, że nie jest dla mnie ważne, choć czuję inaczej. Nie przyznaję się, ale zawsze czekam na jakiś prezent. I też zawsze powtarzam, że na nic nie czekam. Jednakże czekam. Moi bliscy wiedzą to i starają się zrobić w ten dzień dla mnie coś miłego. To (...)

Zobacz pełny wpis »
   Nigdy nie umiałam podsumowywać roku. Mam wrażenie, że wszyscy wokół mnie to robią. Czuję irytacje. Może gdybym spróbowała, zrobiłabym to. Tyle że nie chcę. Bo po chuj.   Nie czuje jakiejś magii przy zmianie roku kalendarzowego, jutro jest po prostu zwyczajny kolejny dzień, 1 stycznia.    Mąż dostał kolejny prezent od ko (...)

Zobacz pełny wpis »
   Przegapiłam spotkanie robocze, będąc... w pracy, siedząc obok gabinetu szefowej. Też tak macie, taki kosmos w głowie? Dziwnie się z tym czuję, jest mi przykro. Naturalnie już obwiniłam siebie w każdy możliwy sposób. Jestem tak rozkojarzona, nieogarnięta. Pewnie chcą mnie już zwolnić. Cóż zrobić, tak czuję tę sytuację.    Nadal nie roz (...)

Zobacz pełny wpis »