O_26

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Boguchwalowice
Główny blog topfilmy.blogi.pl »
Data urodzenia 2003-04-05
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy O_26

   Główną bohaterką filmu "Gwiazd naszych wina" jest Hazel Grace. Jest ona szesnastoletnią dziewczyną chorą na raka. Choroba jest już w czwartym stadium, są przerzuty do płuc. Hazel nie może samodzielnie oddychać. Gdziekolwiek się ruszy, musi ze sobą zabierać butlę z tlenem. Nienawidzi spotkań grupy wsparcia, w której uczestniczą osoby chore na raka. Ha (...)

Zobacz pełny wpis »
   "Wszystkie jasne miejsca" to film rozgrywający się we współczesności i mocno skupiony na problemach emocjonalnych młodych ludzi. Cała akcja rozpoczyna się w momencie, w którym nastoletnia Violet Markey bladym świtem stoi na krawędzi mostu nad przepaścią, wyraźnie rozważając skok. W tym kryzysowym momencie spotyka ją Theodore Finch, który swoją (...)

Zobacz pełny wpis »
   Cassie wiodła spokojny żywot nastolatki – chodziła do szkoły, miała przyjaciół, pojawiała się na imprezach. Do czasu, aż pewnego dnia na niebie pojawił się niezidentyfikowany obiekt latający. Na początku tylko tkwił w miejscu, jednak na dalszy rozwój wydarzeń mieszkańcy Ziemi nie musieli długo czekać. Najpierw Obcy, bo tak ich nazwali Ziemianie (...)

Zobacz pełny wpis »
   Lara Jean Covey to nastolatka, która unika kłopotów na wszystkie możliwe sposoby. Nigdy nie miała chłopaka, nie chodzi na imprezy, jeszcze się nie całowała, a w wolnych chwilach... pisze listy do chłopaków, których kochała. Chociaż dziewczyna tego nie planuje, to jak można się spodziewać, trafiają one do prawowitych właścicieli. Problem (...)

Zobacz pełny wpis »
   Rzeczywistość 2045 roku nie nastraja optymistycznie. Świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia w chaosie. Wade Watts czuje, że żyje, tylko gdy ucieka do OASIS — wirtualnego uniwersum, w którym większość ludzi spędza całe dnie. W OASIS można podróżować, przeżywać przygody i być kimkolwiek się zapragnie. Jedynym ograniczeniem jest wła (...)

Zobacz pełny wpis »
   Główną bohaterką filmu "Trzy kroki od siebie" jest cierpiąca na mukowiscydozę Stella Grant, która kolejny raz w swoim życiu trafia do szpitala. Wszyscy ją tu kojarzą – za ścianą ma najlepszego przyjaciela, z pielęgniarkami jest po imieniu, a każdy zakątek placówki zna jak własną kieszeń. Nie zna natomiast jeszcze Willa – pogodzonego z ż (...)

Zobacz pełny wpis »
Jodi ma 16 lat i od zawsze była najwyższą dziewczyną w szkole, ale nigdy nie czuła się z tym dobrze. Odkąd pamięta, inne dzieciaki się z niej śmiały, a ona chodziła przygarbiona, ale teraz wreszcie los się odmienia. Jodi poznaje Stiga, niemal idealnego Szweda z uczniowskiej wymiany zagranicznej, który jest nawet wyższy od niej. Ta nowa znajomość wywraca świat Jodi do g (...)

Zobacz pełny wpis »
   Główną bohaterką filmu pt."Więcej niż myślisz" jest Ellie Chu. Jest ona nieśmiałą kujonką i właśnie ona  zostaje wynajęta przez Paula — uroczego, ale niezbyt elokwentnego sportowca — by pomóc mu oczarować popularną dziewczynę. Wbrew dzielącym ich różnicom ten biznesowy układ szybko przeradza się w przyjaźń. Sprawa jednak się k (...)

Zobacz pełny wpis »
   Dawno, dawno temu niegodziwa Wiedźma rzuciła urok na małego Księcia Czarusia. Jej zaklęcie sprawia, że każda napotkana przez młodzieńca dziewczyna z miejsca zakochuje się w nim i chce być jego żoną. Królewna Śnieżka, Kopciuszek, Śpiąca Królewna – każda z nich święcie wierzy, że przystojny książę chce ożenić się właśnie z nią. Jednak ojciec Czar (...)

Zobacz pełny wpis »
   Anglia, rok 1884. Świat stoi u progu wielkich zmian. W dzień swoich 16. urodzin Enola Holmes odkrywa, że jej matka opuściła dom. Kobieta pozostawiła po sobie dziwaczne podarunki, lecz żadnych wskazówek dotyczących powodu swojego zniknięcia ani obecnego miejsca pobytu. Ciesząca się do tej pory beztroskim dzieciństwem Enola nagle trafia pod opiekę swoich brac (...)

Zobacz pełny wpis »