Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Nylescol

Najciekawsze wpisy Nylescol

Agresywna obrona mistrza Polski sprawiała, że drużyna z Moskwy popełniała coraz więcej błędów. I to najprostszych. A Prokom szalał. Dobrą zmianę dał Przemysław Zamojski, a w pierwszej połowie rezerwowi Prokomu rzucili aż 39 pkt. Najwięcej - 11 - Varda, Mecz był fantastyczny. Nieprawdopodobne rzuty z dystansu (z ręką Jagli na swojej twarzy) trafiał Wiktor Chriapa, pod d (...)

Zobacz pełny wpis »
W drugiej połowie obudził się Ramunas Siskauskas - trafił trzy razy za trzy. Ale na szczęście dla Prokomu on też miał kłopoty z faulami i usiadł na ławce. Gospodarze szybko to wykorzystali. W 32 min. po punktach Woodsa był remis 71:71. I wtedy się zaczęło. Ale mistrz Polski miał Logana (17 pkt. w drugiej połowie) i Jaglę. To oni byli bohaterami wieczoru. Po dwóch tr&oacut (...)

Prokom nie odrobił 11 pkt. z pierwszego meczu (w Moskwie przegrał 73:84), ale to nieważne. Ważne, że wygrał i ma ósemkę na wyciągnięcie ręki. Drugi mecz w grupie G Żalgiris Kowno - Unicaja Malaga odbędzie się w czwartek. Jeśli wygrają Litwini, to tylko katastrofa może odebrać Prokomowi awans do ósemki - w dwóch ostatnich meczach mistrzowie Polski musiel (...)