Nwmcotuwpisac

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Strzelce Opolskie
Główny blog nudne-zycie.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-03-27
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 159 dni temu

Najciekawsze wpisy Nwmcotuwpisac

Jeżeli uważasz, że twoje życie jest nudne, to może warto zainwestować w kupno netflixa. Przedstawię listę ciekawych filmów do obejrzenia. 15. Machina Wojenna     Komedia wojenna to dość rzadki gatunek. Przed twórcami stało więc trudne zadanie. Na szczęście efekt jest zadowalający. Ich film mimo komediowego tonu, stawia wiele mądrych p (...)

Zobacz pełny wpis »
Koronawirus z Wuhan budzi lęk w społeczęństwie. Choroba ta wywodzi się od zwierząt, jednakże zakażeniu ulegają także ludzie. Cały świat pogrążył się w obawach. Objawy wirusa mogą przypominać objawy grypy, więc możemy mieć problem z rozróżnieniem tych chorób. Chroba ta jest tym bardziej groźna, ponieważ na chwilę obecną nie został na nią opa (...)

Zobacz pełny wpis »
Kwarantanną z powodu koronawirusa objęto dwa ogromne wycieczkowce, z 7,5 tys. osób na pokładach. Z jednego pasażerowie schodzą na ląd, na drugim rośnie liczba zachorowań. Statek poddawany jest kwarantannie z powodu wykrycia ogniska koronawirusa Covid-19. Pierwszym pacjentem z pozytywnym wynikiem był 80-latek, który zszedł na ląd już w Hongk (...)

Zobacz pełny wpis »
Jerzeli ci siem nudzi to morzesz poprawidź błendy f tym blogu. Rub tu co chcerz, morzeż podzienkowadź puźniej.  Pani grarzyna była w rzałobie bo pan janóż ómar przes cyjanek w plackah. Pojechała wienc nat może i kupiła sobie bórżdyn i mórzle. Puźniej poszła ómyć nogi w możu ale pszypłyneła fala i jom porwała. Tak zgineła (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeżeli ci się nudzi możesz napisać książkę, którą potem będą męczyć uczniów przez następne stólecia. Zalecam przed rozpoczęciem pisania książki spożyć alkohol w dużych dawkach.   (...)

Zobacz pełny wpis »
12 lutego papież Franciszek opublikował adhorację, podsumowującą październikowy synodu biskupów na temat Amazonii. Jedną z najbardziej kontrowersyjnych treści zawartch w dokumencie był postulat o wyświęceniu żonatych diakonów. Miałoby to rozwiązać problem braku księży w najbardziej odległych terenach amazonii. Konserwatywna część hierarh (...)

Zobacz pełny wpis »
Cały świat jest przerażony aktualną sytuacją między USA, a Iranem. Na chwilę obecną nie wiemy jak potoczą się losy tych dwóch państw, a także losy całego świata. Sytuacja wojenna zaczęła się od zabicia przez USA Irańskiego generałą Sulejmaniego.Iran natomiast zagroził odwetem i zażądał głowy prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donalda Trumpa. (...)

Zobacz pełny wpis »
Jerzeli ci siem nudzi to morzesz poprawidź błendy f tym blogu. Rub tu co chcerz, morzeż podzienkowadź puźniej.  Pan janóż cebóla fczoraj poszet do biedronki. Kópił 20 kg cebóli i chciał zrobić sobie placki ziemniaczane. Jednak zoriętował siem rze nie umi robić plackuf. Poprosił więc swojom rzone, paniom grarzyne cebóle, ale ona (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeżeli ci sie nudzi możesz włączyć disco polo. Gdy posłuchasz sobie Zenka od razu poprawi ci się humor.   Przez twe oczy zielone (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeżeli ci się nudzi możesz denerwować innych domowników tak jak ja teraz odrabiając zadanie domowe zadane przez nauczyciela informatyki i czytając je na głos, podczas gdy oni oglądają film. Możesz również obudzić wszystkich o 5 rano nastawiając głośny budzik, po czym iść spać dalej i zaspać do szkoły, co zdenerwuje ich jeszcze bardziej. 

Zobacz pełny wpis »