Nurkuj-z-nami

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog nurkuj-z-nami.blogi.pl »
Data urodzenia 2005-02-06
Wiek 19 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Nurkuj-z-nami

Cześć, dzisiaj przedstawie wam podstawowe kursy. 1.PM CMAS- Płetwonurek-Młodzieżowy W tym kursie wyodrębnia się trzy stopnie i wymagania, które trzeba spełniac: Stopień brązowy- minimum 8 lat oraz podstawowe umiejętności pływackie Stopień srebrny- minimum 10 lat oraz certyfikat Płetwonurka Młodzieżowego Stopień Brązowy Stopień złoty- minimum 12 lat oraz certyfikat Pł (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, dzisiaj zaprezentuje wam inne kursy, które są urozmaiceniem i nie są to kursy podstawowe.   1.nurkowanie w maskach pełnotwarzowych 2.nurkowanie w zestawie dwubutlowym minimalny wiek uczestnika kursu to 14 lat i musi posiadać stopień P2 CMAS 3.nurkowanie podlodowe minimalny wiek uczestnika kursu to 15 lat i musi posiadać stopień P2 CMAS 4.NAWIGACJ (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, dzisiaj przedstawie wam zdjęcia z nurkowań. Nurkowanie jest niesamowite. Mam nadzieję, że prezentując wam te zdjęcia zachęce was do zapisywania się na kurs.                   (...)

Zobacz pełny wpis »
Cześć, dzisiaj zaprezentuje wam jaki sprzęt jest potrzebny do profesjonalnego nurkowania. 1. pianka 2. butla 3. jacket nurkowy 4. automaty oddechowe 5. płetwy         6. maska z fajką   TO WSZYSTKO NA DZIŚ. DO ZOBACZENIA W KOLEJNYM WPISIE!!! (...)

Zobacz pełny wpis »