Wiek 40 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Nuopreven

Najciekawsze wpisy Nuopreven

West nie miał praktycznie żadnego wsparcia ze strony kolegów. Kolejny na liście najskuteczniejszych zawodników Hornets - Marcus Thornton - zdobył zaledwie 11 pkt. W ekipie "Szerszeni" z powodu kontuzji nie grają jednak najlepsi zawodnicy, Chris Paul i Peja Stojaković. Najwięcej punktów dla jego drużyny zdobyli Ray Allen i Rajon Rondo (po 17), a (...)

Zobacz pełny wpis »
Jeszcze w drugiej kwarcie wydawało się, że Mavericks nie będą mieli zbyt wiele do powiedzenia z najsłabszą drużyną ligi. Goście prowadzili bowiem różnicą aż 18 punktów. W trzeciej kwarcie zawodnicy z Dallas zagrali jednak znakomicie, zwłaszcza w defensywie, wygrywając tę część meczu 31:15. Najwięcej punktów w ekipie pokonanych zdobył Devin Harris - 21. Net (...)

Niesamowitą serię kontynuują koszykarze Memphis Grizzlies. Na własnym parkiecie spisują się przeciętnie, ale za to w halach rywali prezentują się znakomicie. W środę wygrali siódmy kolejny mecz na wyjeździe, ustanawiając przy okazji rekord klubu. - Najbardziej zadowolony byłem w momencie, gdy okazało się, że do końca spotkania pozostały tylko dwie minuty. To była jedyna (...)