Nowornever

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Cieszyn
Główny blog swiat-ani.blogi.pl »
Data urodzenia 2001-10-18
Wiek 23 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Nowornever

to tak mieszkam w pewnej kamienicy od 2006r. Jest mala i ma tylko 4 rodziny z czego w jednej jest dziewczyna 16lat jej siostra 12lat i brat 10lt w drugiej rodzinie dziewczynka 9lat i jej brat 8lat i mój brat 4katka a w jednej rodzinie nie ma dzieci .. Zawsze bawimy sie, gadamy , i robimy szalone rzeczy na naszym podwórku z tyłu kamienicy nigdy nie ma nudy ^^ i wpad (...)

Zobacz pełny wpis »
złapałam wczoraj w piwnicy dzikiego szczurka.. Może zjadł trutkę bo rano juz nie żył :'( _________________________________________________ zapowiada sie bardzo ładny dzień ale nie mam pomysłu co dzisiaj robić .. Wiem ze po obiedzie ide do kuzynów co przyjechali z Grybowa ( obok Nowego Sącza) i musze się przygotować bo jutro jadę z ciocią nad Morze *-* pociąg o (...)

Zobacz pełny wpis »
cześć właśnie założyłam bloga i będę pisać o moim życiu codziennym ;-) teraz wam sie przedstawie nazywam sie Ania i mam 14 lat ur. 18.10 ;-) mieszkam w Cieszynie ( woj. Śląskie) jestem blondynką , 163cm wzrostu i zielone oczy ;) uwielbiam sport najbardziej pływanie , jazdę konną i siatkówkę ^^ mam młodszego brata Bartusia i ma 4latka oraz Mikusia to szczurek i 2 węże jede (...)

Zobacz pełny wpis »