Nowa_rzeczywistosc

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Nowy Świat
Główny blog nowarzeczywistosc.blogi.pl »
Data urodzenia 1983-09-02
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Nowa_rzeczywistosc

Niestety coraz mniej rozumiem ludzi. Mój mały umysł nie jest w stanie pojąć motywów ich postępowania.Jako osoba młoda, ale w grupie ryzyka śledziłam rozprzestrzenianie się wirusa od pierwszej oficjalnej wiadomości, którą podały Chiny. Od samego początku wiedziałam, że to tam się nie zakończy właśnie z powodu łatwości, z jaką przekazywane j (...)

Zobacz pełny wpis »
Obrazek z dzisiaj.    Wracając z pracy samochodem, miałam możliwość chwilowej obserwacji otoczenia w czasie zatrzymania się przed pasami. Piękny dzień więc mimo, że nie wolno chodzić "bez celu" jakoś dużo ludzi było wszędzie (moim zdaniem, za dużo jak na chodzenie z celem). No ale mniejsza z tym. Patrzę sobie i oto mym oczom ukazał się taki oto (...)

Zobacz pełny wpis »
Podpatrzone w aptece:     Pacjent 60+ wchodzi do apteki i wyciąga listę życzeń (poskładana na kilka części). Więc, aby się dostać do jej wnętrza, co robi (?): mlask, mlask - jęzorem po paluchach. Następnie wyciąga receptę i: mlask - jęzorem po paluchcach, by zobaczyć, czy aby na pewno to jest recepta, czy może inny świstek papieru. Mmmmniam, pyszny k (...)

Zobacz pełny wpis »
    Spokojnych i Zdrowych Swiąt Zmartwychwstania Pańskiego.      I oczywiście mokrego dyngusa!!!!      Wesołego Alleluja ! (...)

Zobacz pełny wpis »