Novemberdesignscom

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Ełk
Główny blog novemberdesignscom.blogi.pl »
Data urodzenia 1989-04-02
Wiek 32 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Novemberdesignscom

Wnętrza, które urządzamy sami dla siebie charakteryzują się pewną wyjątkowością i niepowtarzalnością. W końcu to my sami najlepiej znamy swoje potrzeby i dobrze wiemy czego oczekujemy od salonu, sypialni czy kuchni. W naszych domach są jednak takie pomieszczenia, które wzbudzają pewne trudności. Jednym z nich jest pokój dziecka. Takie wnętrz (...)

Zobacz pełny wpis »
Korzystając z różnych zdobyczy technologicznych na wyciągnięcie ręki mamy mnóstwo programów i aplikacji, które pomagają nam urządzać nasze wnętrza. Nie sztuką jest pobrać taki program na komputer i stworzyć jakąś aranżację. Żeby jednak to zrobić trzeba mieć jakiś pomysł. Jeżeli brakuje nam inspiracji i jeśli chcemy mieć unikaln (...)

Zobacz pełny wpis »
Każdy z nas marzy o posiadaniu osobistego mieszkania jednorodzinnego. Mozolnie dążymy do tego, by dorobić prywatnych czterech kątów, na jakie długo powinniśmy zarabiać. W związku z tym konieczna jest wizyta w biurze projektowym. Dla wielu przyszłych posiadaczy domu architekt jest najistotniejszą postacią. To oczywiście postać projektanta odpowiada za to, aby (...)

Zobacz pełny wpis »