Nokamagra

Profil blogera.


Informacje ogólne

Główny blog nokamagra.blogi.pl »
Data urodzenia 1982-12-03
Wiek 37 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Blogi zarządzane przez Nokamagra

Najciekawsze wpisy Nokamagra

Wałujew mógł dostać 2,5 mln dol, co byłoby jego finansowym rekordem, jednak powiedział "nie". Tym samym pokazał, że obawia się przegranej i że nie jest wielkim mistrzem - dodał Witalij Kliczko.   Dziewiątego kwietnia 2010 roku Sosnowski miał boksować w Londynie w obronie tytułu zawodowego mistrza Europy ze złotym medalistą olimpijskim z (...)

Zobacz pełny wpis »
Wybór "Dragona" Sosnowskiego (bilans walk 45-2-1) jako najbliższego rywala Kliczki (39-2) został odebrany w branży pięściarskiej jako spore zaskoczenie. Przez kilka tygodni promotorzy Ukraińca negocjowali z Rosjaninem Nikołajem Wałujewem, ale ostatecznie nie przyjął on proponowanej gaży w wysokości 2,5 mln dolarów. Nieoficjalnie mówi si (...)

Zobacz pełny wpis »
Zdobyłam pięć medali, ale teraz są przede mną przyszłoroczne mistrzostwa świata. Odbędą się w Oslo i nie mogę zawieść własnej publiczności. Dam z siebie wszystko. Gościem programu był również Al Gore, który pogratulował biegaczce pięciu medali olimpijskich. - Zazdroszczę Norwegii jednego. Kraj, który liczy niecałe pięć milionó (...)

Zobacz pełny wpis »