No-profet

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Kraków
Główny blog no-profet.blogi.pl »
Data urodzenia 1999-09-09
Wiek 24 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy No-profet

Where is my mind...Chciałoby się zakrzyknąć słowami rock'n'rollowego klasyka. Ale czemu, dlaczegóż Ty- rodaku mózgownicy swej miałbyś nie posiadać na miejscu jej przeznaczenia (czyli standardowo- pomiędzy uszętami, a subiektywnie patrząc na zagadnienie jej lokalizacji wraz z przystojnym ohełmowaniem w formie głowy znajduje się głęboko we własnej bądź co gors (...)

Zobacz pełny wpis »
Pokonać Arka...!     O co temu człeniu chodzi pomyślicie, o coś przecież musi...Już śpieszę z tłumaczeniem, postarajcie kochani przestawić szyk liter słowa "Arka", a otrzymacie czerwonego, zapieprzającego do tyłu głowonoga żyjącego tam gdzie woda jest czysta, którego ludzie zwykli gotować w barbarzyński sposób, tzn na żywca, aby jego mięsko smakow (...)

Zobacz pełny wpis »
W ciekawych czasach przyszło nam żyć kochani. Razem z pandemią korono-świrusa i propagandą strachu przyszły zmiany. Wcale nie chodzi tu o spray dezynfekujący, zamknięte place zabaw czy postawę roztelepanych obywateli jeżdżących autem w maseczce i przyłbicy, czy tych chodzących po parku w tej samej dekoracji twarzy i w jednorazowych rękawiczkach. Pewnie gdyby kombinezony foliowe był (...)

Zobacz pełny wpis »