Nina.l.angel

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Joanna Homoncik
Główny blog ninalangel.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 53 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Nina.l.angel

Heheh witam wszystkich po dlugiej przerwie. Ktoś mi zarzucil że zaniedbuje bloga - racje mial :P No wiec pishe: nota 4 Domi :*** Heh, nomanie wczoraj próbowalam namalować pisanke ale mi nie wyszlo =/ a potem z barankiem bylam  i bylo calkiem zabawnie - spotkalam Suchego i jego genialnego braciaka :/ Myślalam że spale sie ze wstydu - ten braciaq jakiś gupi jest! I siem dziwn (...)

Zobacz pełny wpis »
Dacie wiarę? Mam wirusa I LOVE YOU! Ta miłość to mnie ostatnio prześladuje :P:P:P Mam nadzieje że antywir pomoże :/  Oby... bo kolejnej naprawy nie zniosę nerwowo ;):P Wczoraj na angielskim były wstępne wyniki sobotniego FCE Mock Exam i - mam najlepsze wyniki od października i jestem z siebie okrropnie dumna =] Do pełni szczęścia brakuje mi jedynie... - taa, przydałoby się (...)

Zobacz pełny wpis »
Choć ten był wyjątkowo udany :D:D:D Jak wstałam to poprostu chciało mi sie śpiewać! Może dlatego że dziś sql nie było, a może z innych powodów... :)  (bejbi... ;P) Chciałabym dzisiejszą notke zadedykować moim przyjaciółkom: Kasicy Cz, Ani D., Karoli W(oody :P), Agom W. i P. - thx że jesteście ze mną i że macie do mnie cierpliwość i wogóle... KOSIAM WAS :***  Aha, Inge, (...)

Zobacz pełny wpis »
Założyłam bloga <:D> !! Znaczy Artur mi założył. Ja bym tego nawet za miesiąc nie zrobiła... Artek, thx :* A poza tym to chyba sie zakochałam! Wiosna idzie to może dlatego... no chociaż śnieg za oknami. Kończe, zobaczymy co z tego wyjdzie... Papap (...)

Zobacz pełny wpis »