Nimfa33

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Wrocław
Główny blog roseangel.blogi.pl »
Data urodzenia 1982-04-27
Wiek 42 lat
Ostatnia aktywność 217 dni temu

Najciekawsze wpisy Nimfa33

Jakie to ma znaczenie. Jest jakiś sens? Wszędzie trują, ryja, cisną gąbkę w mózgu. TAK, napisane po mojemu. Wszędzie ego, ego, ego, cele, przeznaczenie, sens, cierpienie, poświęcenie, pragnienie, oświecenie. Kasa, kasa, kasa. Świadomość znika... natrętne myśli,  świat zrodzony z myśli. Znów nie ma nic. Znów nie ma znaczenia.  Głód, duszy , ci (...)

Zobacz pełny wpis »
Chwila ciszy i spokoju zamienia się w udrękę. Zatoczyło się kolejne koło. Głową pęka od niewidzenia tego, co zawsze było dostępne. Chwila ulgi, zapomnienia, niby przyjemności. Znów zależność i brak Wolności. Nieustająca tęsknota za nieograniczonym poczuciem Wolności i spełnienia. Nic co ziemskie, nie da mi tego. Słowa, myśli, nawyki, przyzwyczajenia, celowa gra złudnej pr (...)

Zobacz pełny wpis »
Jestem czy mnie nie ma. Cały czas ten sam problem. Kim jestem, po co tu jestem, po co umieram, dlaczego jestem. Po co to wszystko.  Dlaczego jedni się męczą,  upodlaja, a inni wykorzystują innych bez cienia żalu,  żerują, rządzą, wyssysają. Po co, dlaczego. Męczące. Sama filozofia, nie ma prawdy. Żaden człowiek, żaden filozof, żaden sekret, żaden guru, nikt nie w (...)

Zobacz pełny wpis »