Niktnigdzie

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Gdańsk
Główny blog niktnigdzienic.blogi.pl »
Data urodzenia 1990-03-01
Wiek 34 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Niktnigdzie

  Wciąż go kocham i nie mogę się ogarnąć. Z jednej strony staram się pamiętać, że było źle, że płakałam jak miałam jechać do domu, że czułam straszną presję z jego strony, że jeszcze mnie nie ma, że muszę jeszcze zrobić zakupy, ugotować obiad, że znowu późno wracam. Że on nie jest już osobą, w której się zakochałam. Nie jest aktywny jak kiedyś, nie chce nigdzie (...)

Zobacz pełny wpis »
(...)

Zobacz pełny wpis »
Wątpie, że będziesz chciał mnie znów słuchać. Przeleje to co myślę tutaj. Chcę żebyś wiedział, że przepraszam Cię za to, że nie widziałam, że płaczesz. Że nie potrafiłam Ci pomóc. To jest mój niewdzięczny wkład w ten cały proces. Ale chcę też żebyś wiedział, że to co ja mam do powiedzenia, może nie jest głównym powodem, ale jest on i jego następstwa moc (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak się czułam..? 1. Na początku po przeczytaniu tego po raz pierwszy...dziwnie. Głupio, że to zrobiłam. Nie powinnam. Nie było to aczkolwiek specjalnie. Pomyślałam "to koleżanka, przecież nie mogę zabraniać rozmawiać". 2. Nawet sobie nie zdawałam sprawy z tego, że się zamykam. Dopiero teraz patrząc po czasie na tamte chwile - wiem, że zaczęło się to dosyć szybko. 3. Bałam się o (...)

Zobacz pełny wpis »
Dziwne uczucie. Jakby wypić wódkę z redbullem. Na zewnątrz wydaje się spokojnie, 'zrelaksuj się, jesteś na łonie natury, spacerujesz'. A w środku serce wali jakby się właśnie przebiegło półmaraton. Głęboki wdech, wydech. Gonitwa myśli, wstrzymywany potok łez. Spokojnie. Przecież to nie koniec świata. To zamknięcie rozdziału. W cholere dużego rozdziału. Doceniam możliw (...)

Zobacz pełny wpis »
A teraz żegnaj, wyprowadź się z mych snów Już nigdy więcej, zamknęłam serce Żadnych wspomnień i żadnych twoich słów Tylko dreszcze ze sobą wezmę Żegnaj, wyprowadź się z mych snów Już nigdy więcej, zamknęłam serce Żadnych wspomnień i żadnych twoich słów, tylko dreszcze.     Na tyle na ile nie jestem fanką tej wokalistki, to ta piosenka idealn (...)

Zobacz pełny wpis »
Trafiła mi się dziś 'ładna' definicja - zdrada emocjonalna - jest przeniesieniem emocji i uczuć nazwijmy to "zarezerwowanych" dla partnera/partnerki na osobę trzecią. Składają się na to różne emocje i uczucia, u każdego inne: flirt, miłość, troska, decyzyjność. Robi się to w ukryciu przed partnerem świadomie lub nie. Wytłumaczono mi to kiedyś tak, że osoba zdradzająca emocjo (...)

Zobacz pełny wpis »