Nikola2008.patataj0411

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Bydgoszcz
Główny blog kht-patata.blogi.pl »
Data urodzenia 2008-11-04
Wiek 15 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Nikola2008.patataj0411

Przedstawiam fascynujące ciekawostki o koniach. Konie nazywane są najszlachetniejszymi stworzeniami i łatwozrozumieć, dlaczego. W zależności od tekstów naukowych, są one "oryginalnymi" najlepszymi przyjaciółmi człowieka od około 4000 do 2000 roku p.n.e. zabierały ludzi na polowania, pomagały transportować dobytek, chorych, starszych czy dzieci a także towarzyszyły wa (...)

Zobacz pełny wpis »
1.Kontroluj czas przed ekranem. Jak długo dzisiaj byłam przed ekranem. 2. Odkładaj smartfona. Nie noś go przy sobie non stop. 3. Wyłącz powiadomienia. Wyłącz powiadomienia i dzwięk nie sprawdzaj co chwilę wiadomości. 4. Nie rób wielu rzeczy a raz. W czasie pracy lub nauki, wyłącz aplikacje w tle i serwisy społecznościowe. 5. Relaksuj się i odpoczywaj. Bez urządzeń e (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak wygląda koń na zawody: ma biały czaprak,siodło,ochraniacze,ogłowie,koreczki na grzywie, na ogonie jakaś fryzura, jak koń kopie i gryzie to czerwone gumeczki,podkładka. Jak wyglada jezdziec na zawody: białe bryczesy (spodnie do jazdy konnej), sztyblety lub oficerki (buty d jazdy) kask,kamizelka ochronna,rękawiczki,frak lub biala koszulka,pasek do spodni,skarpety lub czapsy,palc (...)

Zobacz pełny wpis »
Zalety: Uproszona komunikacja możliwość zwiedzania online muzeów podczas pandemii pomoce naukowe w internecie możliwość rozwijania zainteresowań (np śpiewanie karaoke na yt) znajomość tego co dzieje się na świecie (portale z wiadomościami)   Wady: skrzywienia kręgosłupa gorszy wzrok brak komunikacji i rozmów na żywo marnowanie czasu na gry uzależnieni (...)

Zobacz pełny wpis »
Koń Hanowerski- to koń gorącokrwisty o harmonijnej budowie ciała. Wielkie wrażenie robi ch atletyczna budowa ciała i emanująca od nich siła. Hodowlę tej rasy rozpoczęto w Niemczech w 1735r. Wcześniej hodowane jako konie robocze i kawalerskie. Aktualne to nowoczesne konie do sportu jeździeckiego. Wyjątkowo piękne klacze Hanowerskie odznacza się znakiem jakości i nazywa klaczami prem

Zobacz pełny wpis »
Pamiętaj ale nie przekraczaj 45 minut ciągłej pracy przy komputerze. Chroń swoje oczy. Odpoczywaj aktywnie. Nie siedz cały dzień przed komputerem. Prawidłowo pracuj z komputerem. Prawidłowa postura zapobiegaj ból pleców, rąk i głowy. (...)

Zobacz pełny wpis »