Nikname

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Mysłowice
Główny blog escapeplan.blogi.pl »
Data urodzenia 1992-09-15
Wiek 29 lat
Ostatnia aktywność 237 dni temu

Najciekawsze wpisy Nikname

Witam Po raz pierwszy dzielę się ze światem tym co tak naprawdę czuje. To wyznanie to próba pogodzenia się z własnym sumieniem gdyż zdaję sobie sprawę z tego że to wszystko moja wina.  Więc zacznijmy moją historię. Każda kobieta marzy o miłości. Te które twierdzą że nie, kłamią lub oszukują same siebie. A poza tym nie zapominajmy iż droga (...)

Zobacz pełny wpis »
Zakochałam się... Od pierwszego wejrzenia... Od pierwszego dotyku...  Chciałabym dać Ci wszystko, ale nie mam nic wartościowego... Chciałabym naprawić to co zrobiłam, ale trzeciej szansy mi nie dasz... Więc tylko przeleję cały swój ból na tekst...   Od początku wiedziałam że to się nie uda, jesteś żonaty, masz syna... Kiedy przechodzis (...)

Zobacz pełny wpis »
Dzisiaj po raz pierwszy na poważnie zastanowiłam się czy naprawdę chcę pracować w tej służbie zdrowia... Po raz pierwszy dzisiaj płakałam przez pracę... Po raz pierwszy doświadczyłam co to jest obojętność i wypalenie zawodowe... Po raz pierwszy zobaczyłam na co kolegów stać... Nie wiem... Ja nic nie wiem... Ja naprawdę chcę być dobrym lekarzem... Naprawd (...)

Zobacz pełny wpis »
Ile jeszcze ja wytrzymam... Mój umysł jest w innym miejscu niż ciało... Moje serce bije gdzieś daleko... Czuję jakbym była we mgle... Otumaniona... Nic nie widzę... Nie odczuwam... Nie mam siły żeby cokolwiek robić I nie mam siły żeby czekać na kolejny sen... Sen gdzie jesteś... Zwykle tylko rozmawiamy... Uśmiechasz się... Najpiękniejszy uśmiech jaki widziałam. (...)

Zobacz pełny wpis »
Życie okazuje się zaskakująco skomplikowaną grą. Najtrudniejszym jest w tej grze ustalenie reguł gdyż w rzeczywistości nie istnieją żadne. Muszę ustalić własne reguły i zasady i tego się trzymać. Być może wtedy nie będę opłakiwać nocami każdą, nawet słuszną, decyzję. Wydaję mi się że nasze istnienie nie ma sensu, ale tylko w ciągu tych kilka dziesię (...)

Zobacz pełny wpis »
Życie jest bardzo dziwną grą... Nie rozumiem jej zasad... Myślałam że chodzi o miłość, szczerość, zaufanie... A chodzi tylko o seks... Oddałam serce, duszę i ciało mężczyźnie ktory tylko mile spędził czas... To wydaje się zauroczeniem...tylko że trwa już ponad rok... Ogromnie się bałam zrobić cokolwiek... Mówiłeś że masz okres próbny (...)

Zobacz pełny wpis »
Tak sobie rozmyślam... Całe życie dążę do bycia z kimś kto mnie nie chce... Naprawdę od samego początku... Pierwsza miłość... Kuzyn ojca sąsiadki... Później moja śnieżyca... Potem wieczność... Ja zawsze zakochuje się w najbardziej niedostępnym facecie... Prorok... No cóż... Kochałam go... Jak wszystkich z resztą, na swój sposób... Ale ta trójka odmi (...)

Zobacz pełny wpis »
Dużo razy w swoim życiu udawałam kogoś kim nie jestem. Udawałam pewność siebie kiedy w środku trzęsłam się ze strachu. Udawałam miłość kiedy nie miałam siły odejść. Udawałam nienawiść kiedy umierałam z pożądania. Udawałam przyjaźń, udawałam szacunek, udawałam pokorę. Nigdy bym nie pomyślała że kiedykolwiek będę symulować okres...

Zobacz pełny wpis »
Dziś skończyłam coś bardzo ważnego.  Czuję jakby część mojego życia odeszła na dobre. Szkoda że to nie mąż odszedł. Chciałabym żeby on wreszcie przestał mieć swoje zdanie na każdy aspekt mojego życia zaczynając od wyboru skarpetek aż po decyzję o karierze zawodowej. 

Zobacz pełny wpis »
Jestem zdrajcą... Zdradziłam mężczyznę który mnie kocha, który robi dla mnie wszystko. Jestem niewdzięczną świnią... Co z tego że go nie kocham... Brzydzę się sobą... Nie wiem czy dam radę żyć dalej po tym co zrobiłam...  

Zobacz pełny wpis »