Nika777

Profil blogerki.


nika777

Informacje ogólne

Lokalizacja Gliwice
Główny blog helanika43.blogi.pl »
Data urodzenia 1978-12-22
Wiek 44 lat
Ostatnia aktywność około rok temu

Najciekawsze wpisy Nika777

"Proszę, wręcz błagam nie wchodź już do mojego świata. Strasznie w nim mieszasz, wielki zamęt robisz w głowie. Dziś czuję się jak ukochana, jutro kurwą jestem w Twoim słowie" Świetny tekst do piosenki, którą na bank w krótce napiszę, o tak napiszę. Prawda jest taka, że to z życia wzięte. Nie jedno moje oczy widziały, nie jedno moje uszy słyszał (...)

Zobacz pełny wpis »
Piosenka napisana prawie rok po śmierci mojej mamy...ciężko mi ogarnąć ten temat do tej pory, a rocznica tuż tuż. Oglądałam dzisiaj koncert Krzysztofa Krawczyka. Bardzo dziwna rzecz się stała, bo akurat trafiłam na trzy ostatnie piosenki, tę cygańską z Edytą Górniak, Bo jesteś Ty, i Barkę...poryczałam się jak dziecko. Naprawdę bardzo przeżyłam tę pi (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej hej hej :) Jeśli obiecuję, że będę codziennie to będę, chociażby myślami. Niestety nie zawsze mogę tutaj wejść i podzielić się z Wami tym co przyszło mi akurat do głowy. Terminy dla mnie są czymś nie do ogarnięcia, bo często odkładam wszystko na ZARAZ i takie ZARAZ właśnie tak się kończy. Mogę też inaczej się wytłumaczyć...Czasem nie będę miała (...)

Zobacz pełny wpis »