Niezapominajka

Profil blogera.


Informacje ogólne

Imię i nazwisko Marzena Kowalska
Lokalizacja Warszawa
Główny blog niezapominajka.blogi.pl »
Data urodzenia 1970-01-01
Wiek 50 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Niezapominajka

Mój dobry humor osiąga chyba apogeum swoich możliwości, ostatnio mam straszną huśtawkę nastrojów. Z dziesięć razy zaczynaląm pisac nowe notki do bloga, ale za każdym razem stwierdzalam, ze to idiotyczne jest pisanie o śmierci, Jimie Morrisonie, nieudanym obiedzie u znajomych itp. smęty. Chwilowo doszlam do wniosku, że skoro zacytowaam tyle opinii o mężczyznach, to (...)

Zobacz pełny wpis »
     To chyba naukowy fakt, że gdy jednego dnia, życie się do ciebie uśmiecha, następnego da ci kopa w tylek. Nie będę się zastanawiać sie czemu tak jest. Oczywiście mojego, dzisiejszego pecha mogę przypisać temu, ze wstaam lewą nogą, bądź temu, ze tydzień temu przeszam pod drabiną, lub powodem może być to, że trzy dni temu stukam lusterko p (...)

Zobacz pełny wpis »
    Dziś mam tak świetnty humor, że wybralam się na poszukiwanie cytatóww necie, i oto wynik moich wędrówek po sieci: - "Uprzejmość męska: najwytworniejsza forma fałszu" Julian Tuwim- "Mężczyźni są szalenie nielogiczni - twierdzą, że wszystkie kobiety są takie same. Lecz to nie przeszkadza im ciągle je zmieniać." Gabrielle Colette   & (...)

Zobacz pełny wpis »
     Jeszcze wczoraj zastanawiałam się po co założyłam tego bloga, mówiąc szczerze do dziś nie doszłam co mną wtedy kierowało. Może wypiłam o jedno piwo za dużo, może to dlatego, że zapisałam już cały pamiętnik, a nie mogę znaleźć odpowiedniego zeszytu, żeby kontuować działalność twórczą na papierze, być może po prostu wygodniej j (...)

Zobacz pełny wpis »