Niewpolsce

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Berlin
Główny blog praca-berlin.blogi.pl »
Data urodzenia 1983-12-07
Wiek 38 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Niewpolsce

Szukasz pracy w Berlinie? Sam też szukałem i powiem że nie jest łatwo! Widmann GmbH Kurfürstendamm 235 10719 Berlin-Charlottenburg Telefon:  (030) 8 80 47 47 Telefax:  (030) 8 80 47 48 E-Mail berlin1@wp-widmann.de Internet http://www.wp-widmann.de   więcej namiarów znajdziesz na: Agencje pracy w Berlinie Thomas Glä (...)

Zobacz pełny wpis »
Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ: 1428) firma z tradycjami od 2004 roku – leader w rekrutacji pracowników, dla swojego Klienta – sprawdzonej i rzetelnej firmy z blisko 30-letnim doświadczeniem w Niemczech, poszukuje: malarzy/tapeciarzy  budowlanych gotowych do podjęcia pracy od zaraz na długie lata. Praca jest w jednym miejscu, u jednego Kontra (...)

Zobacz pełny wpis »
Kierowca autobusu w Berlinie Niemcy Berlin Wymagania: – Czynne prawo jazdy kat. D, – Uprawnienia na przewóz osób (kod 95), – Komunikatywna znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikacje z pasażerami, – Karta kierowcy do tachografu cyfrowego, – Zaświadczenie o niekaralności, – Minimum rok udokument (...)

Zobacz pełny wpis »
Na dzień dzisiejszy, na mieszkania w Niemczech jest większy poptyt niż podaż, makler z reguły nie jest nakierunkowany na indywidualnych klientów szukających mieszkań: wrzuca oferty mieszkań na takie serwisy jak immobilienscout24, immowelt, zbierają wszystkich zainteresowanych obejrzeniem mieszkania, z pośród nich wybierany jest jeden szczęśliwiec, kt&oa (...)

Zobacz pełny wpis »
Zarabiałeś tak jak ja w Niemczech? Masz świadomość, że możesz uzyskać zwrot nadpłaconego podatku od niemieckiego urzędu skarbowego? Można odzyskać aż 1922 eur zwrotu podatku. Wystarczy wybrać tylko odpowiednią firmę rachunkową i powierzyć jej prowadzenie twojego rozliczenia. Nie potrzeba znać języka, aby otrzymać zwrot nadpłaconego podatku. Potrzebne są na (...)

Zobacz pełny wpis »
Kiedy się dowiedziałem ile osób wyjechało za granicę to o mało z krzesła nie spadłem. Prace za granicą od 2004 roku znalazło 3 miliony Polaków. Najczęściej młodych ludzi z branży budowlanej, transportowej oraz informatycznej. zobacz więcej: praca za granicą po 2004 (...)

Zobacz pełny wpis »
Ja wyjechałem do niemiec do pracy 2011 roku i nie zamierzam już wracać. Powodzi mi się dobrze nie mam problemów finandowych. Stabilizacja w życiu to jest to. W niemieckiej fabryce zarabiam więcej niż na kierowniczym stanowisku w Polsce.

Zobacz pełny wpis »