Nieuleczalnie

Profil blogerki.


Informacje ogólne

Lokalizacja Skierniewice
Główny blog nieuleczalnie.blogi.pl »
Data urodzenia 2000-01-01
Wiek 20 lat
Ostatnia aktywność 281 dni temu

Najciekawsze wpisy Nieuleczalnie

Jakie to dziwne jak jedno zdjęcie, jakiś screen czy nawet zapach może obudzić w nas wspomnienia. Właśnie teraz przy usuwaniu zdjęć na telefonie natrafiłam na ciekawe fragmenty mojego życia. Czas w którym nie liczyło się nic innego jak zdobycie mężczyzny mojego życia. Silne emocje które mi towarzyszyły były czymś cudownym, ta niepewność, strach, podekscytowanie (...)

Zobacz pełny wpis »
Właśnie mam napad smutku, jestem u rodziców i czuję się bezsilna. Przyjeżdżam do mamy by coś jej pomóc a nie jestem w stanie. Zwykle całe dnie przegadamy, czasem uda się coś zrobić. Zawsze obwiniałam rodziców za to kim jestem. I dalej tak twierdzę ale mimo wszystko czym starsza jestem tym bardziej czuje że jestem im coś winna. Oni też już mają swoje lata i nie (...)

Zobacz pełny wpis »
Jest dopiero dwunasta, mam wolny dzień i załamanie nerwowe od rana. Chce zrobić tyle rzeczy a nie mam nawet siły ruszyć się z łóżka. To dobijające. Powiedzieć o swoich problemach też nie mam komu. Czuję, że nie zostanę zrozumiana czy po prostu uznana za atencjuszke. Mam może jedna taką osobę ale czym bardziej się przy niej otwieram i oczekuje jakiejś pomocy tym (...)

Zobacz pełny wpis »
Hej. Nie mam zamiaru sie przedstawiać, pisać składnie czy pisać ładne słowa. Chce tutaj sie otworzyć ,,anonimowo". Sa we mnie pokłady emocji ktorych musze sie pozbyć, wyrzucić to co we mnie siedzi. Chciałabym juz teraz coś napisać, ale nagle mam w głowie pustkę. Będę tu wpadać jak bede miała zbyt dużo mysli na raz i bede musiała dać tym emocjom upust.

Zobacz pełny wpis »