Nietutejszy

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Polska
Główny blog nietutejszy.blogi.pl »
Data urodzenia 1962-12-25
Wiek 62 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Nietutejszy

  Mieszkaliśmy kiedyś , odkąd tylko pamiętam chociaż nie od samego początku istnienia naszej rodziny , w malutkim domku z jednym pokojem małą kuchnią która spełniała również wszystkie inne funkcje jak łazienki , pralni czy kotłowni w której było ciągle czuć wszechobecnym dymem . Malutkie mieszkanko gdzie nawet malutki piesek miał swoje miejsce pod stołem (...)

Zobacz pełny wpis »
      Wspomnienia   czerwca 21, 2021  Znalazłem w zapomnianej "szufladzie" trochę starych szpargałów ze starego blogga. Może jeszcze ktoś będzie chciał to przeczytać zanim i ja o tym zapomnę. List do P   Cześć , mam  nadzieję że spędziłaś ten dzień bardzo pracowicie , bo jak myślę dopiero to daje Tobie (...)

Zobacz pełny wpis »
zaległy wpis   października 17, 2019 Pisałem, co jakiś czas wrzucając te teksty na bloga. Niestety , po napisaniu co myślę o wyborach, blog został zablokowany. To co napisałem jest naprawdę niczym w porównaniu z tym co o tym wszystkim myślę. Rozmawiałem z panią która zajmuje się fotografią, pokazałem  jej swoje zdjęcia, porozmawialiśmy chwilę. (...)

Zobacz pełny wpis »
Jak to nieraz śmiesznie się dzieje z ludźmi, masz spokojne lędźwie nie musisz martwić się tym że zostaniesz z tymi problemami sam i rosną ci skrzydła. Były to dni kiedy niczym się nie martwiłem, życie biegło spokojnie. Nawet wielkie burze czy tragedie przyjmowałem jako kolejną rzecz którą trzeba przepłakać, zacisnąć zęby i do przodu, bo nikt za nas tego nie przeżyje. Wiele r (...)

Zobacz pełny wpis »
      Ludzie i psy   listopada 20, 2019 Rozmawialiśmy z wnuczką, przejeżdżając przez miasto na temat sportowców ćwiczących na ulicach. Wcześniej było takie coś- byłem z moją panią w sklepie, wszedł ładnie z koszyczkiem w ręku pan uprawiający jakiś sport miejski, bo niby co w takim miejscu? Zwróciłem mojej pani uwagę (...)

Zobacz pełny wpis »
      Co ja robię?   lipca 14, 2021   Co ja robię kiedy nie wiem co robię, tego nigdy się nie dowiem zwłaszcza od mojej pani. Ilekroć ktoś czy zwraca się do mnie życzliwie, czy też przeciwnie nagle mnie unika zerkając dziwnie w moją stronę, słyszę tylko- jak to nie wiesz co zrobiłeś? Ot i cała odpowiedź. Niekiedy faktycznie ni (...)

Zobacz pełny wpis »
Bliźni   listopada 20, 2019 Wnuczka coraz częściej zaczyna zadawać trudne pytania. Niestety nie są to pytania raczej normalne w tym wieku- co to seks- co zrobić z chłopakiem czy temu podobne. Interesują ją raczej sprawy bardziej metafizyczne- moralność ludzi, wszystko to czego zobaczyć nie można a trzeba zrozumieć aby z tym żyć. Ona ma już dziesięć lat i wie co to (...)

Zobacz pełny wpis »
Mgła   listopada 10, 2019 Codziennie jeżdżę tą samą drogą do miasta, do pracy. Jeżeli to można jeszcze tak nazwać, wpadanie co jakiś czas aby zobaczyć co ludzie robią, żebym mógł , zarobić co nieco. Wpadam do miasta nową drogą obok której jest stara z zabudową jeszcze Gierkowską. Tutaj sporo domków z ogródkami, sklepy, a pomiędzy nimi dwie (...)

Zobacz pełny wpis »
Spotkałem kogoś kto zawładnął bez reszty moją duszą i ciałem. Raz spojrzałem w jej oczy, i po mnie. To wcale nie był żart, zobaczyłem ją jeden jedyny raz i wiedziałem że to czego szukałem, to za czym goniłem cały czas przeganiany jak zły pies stoi właśnie przede mną. Wiele dni minęło zanim zacząłem ją poznawać po sylwetce, po tym jak się porusza. Jedynie spojrzenie jej w oczy odbie (...)

Zobacz pełny wpis »
lata   października 17, 2019 Słuchając muzyków z moich młodych lat, tak jak oni dzisiaj grają nie czuję się staro, a jedynie budzi się we mnie uczucie, że doświadczenie i to coś co się w sobie niesie od zawsze to piękne połączenie, i naprawdę u nich to słychać doskonale.Bo przecież jestem stary. Inni w tym wieku zaczynają dopiero życie, ja chociaż kupiłem sobie m (...)

Zobacz pełny wpis »