Nieruchomosciursus

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Pawłowice
Główny blog nieruchomosciursus.blogi.pl »
Data urodzenia 1985-10-05
Wiek 39 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Nieruchomosciursus

Wybór nieruchomości dla siebie często oznacza wiele tygodni poszukiwań. Będziemy brali pod uwagę nie tylko wielkość mieszkania czy domu, ale także interesujące nas osiedla, tereny zielone czy odległość od przedszkola, szkoły lub pracy. Jeżeli poruszamy się komunikacją miejską, bardzo istotna będzie dla nas także bliskość przystanków autobusowych czy stacji metra. K (...)

Zobacz pełny wpis »
  Sprzedaż nieruchomości może generować dochód. Wtedy fiskus będzie wymagać zapłaty podatku dochodowego. Jaka jest jego wysokość? Kiedy można uzyskać zwolnienie? Podatek od sprzedaży nieruchomości – co to jest? Podatek dochodowy od sprzedaży nieruchomości jest rodzajem podatku dochodowego, który płacony jest wtedy, gdy dochodzi do sprzedaży nieruchomoś (...)

Zobacz pełny wpis »
Ursus należy obecnie do jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Pofabryczne tereny stają się miejscem nowoczesnych osiedli mieszkaniowych otwartych na potrzeby mieszkańców. Ursus jest obrzeżną dzielnicą miasta położoną przy wylocie al. Jerozolimskich oraz ulicy Połczyńskiej. Posiada znakomite połączenie drogowe do autostrady A2 oraz dróg ekspre (...)

Zobacz pełny wpis »