Nieruchomosciblog

Profil blogera.


Informacje ogólne

Lokalizacja Pawłowice
Główny blog nieruchomosciblog.blogi.pl »
Data urodzenia 1968-06-08
Wiek 56 lat
Ostatnia aktywność 2 lata temu lub dawniej

Najciekawsze wpisy Nieruchomosciblog

Wybór i zakup mieszkania to niełatwa decyzja, której konsekwencje odczuwamy przez lata. Z jednej strony ma to być miejsce do życia, bezpieczna przystań. Z drugiej dobrze jeśli nie pogrąży nas finansowo. Jak kupić mieszkanie swoich marzeń – podpowiadamy. Nowe czy używane? Mieszkania na sprzedaż mogą pochodzić albo z rynku wtórnego, albo z pierwotnego. Ka (...)

Zobacz pełny wpis »
Wiele osób będących w progu dorosłości zastanawia się - kupno czy wynajem mieszkania? Jest to decyzja, która będzie rzutować na całe przyszłe życie, dlatego przed jej podjęciem warto dokładnie się zastanowić. Warto w tym momencie rozważyć wszystkie swoje przyszłe plany, także te związane z założeniem rodziny oraz możliwymi przeprowadzkami, aby podjąć taką decyzję, kt& (...)

Zobacz pełny wpis »
Obecnie bardzo wielu osobom wydaje się, że jedynie posiadanie mieszkania na własność zapewnia komfort i bezpieczeństwo, jakiego oczekują osoby z ustabilizowaną sytuacją życiową. Tymczasem badania jasno pokazują, że z roku na rok coraz więcej osób rezygnuję z zaciągania kredytu hipotecznego, na rzecz wynajmowania mieszkania. Dlaczego tak się dzieje? Kupno czy wynajem miesz (...)

Zobacz pełny wpis »